Ewa Misiuk Usługi Komputerowe Lemis Ewa Misiuk

Sztum

Ewa Misiuk Usługi Komputerowe Lemis Ewa Misiuk

Opinie o Ewa Misiuk Usługi Komputerowe Lemis Ewa Misiuk

Luna

Witam. Firma super. Właściciele również. Polecam. [usunięte przez administratora] to osoba bardzo kompetentna, dbająca o klienta. Jedyny informatyk, który potrafi wszystko naprawić i wytłumaczyć. Nie naciąga na koszta co nie mogę powiedzieć o firmie [usunięte przez administratora]na placu wolności po byłym barze "Centrum". Polecam [usunięte przez administratora]. Napewno w maju zgłoszę się po laptopa i z naprawą stacjonarnego. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Ewa Misiuk Usługi Komputerowe Lemis Ewa Misiuk - Sztum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewa Misiuk Usługi Komputerowe Lemis Ewa Misiuk