Lemis Usługi Komputerowe Ewa Misiuk

Sztum

Opinie o Lemis Usługi Komputerowe Ewa Misiuk

Luna

Witam. Firma super. Właściciele również. Polecam. [usunięte przez administratora] to osoba bardzo kompetentna, dbająca o klienta. Jedyny informatyk, który potrafi wszystko naprawić i wytłumaczyć. Nie naciąga na koszta co nie mogę powiedzieć o firmie [usunięte przez administratora]na placu wolności po byłym barze "Centrum". Polecam [usunięte przez administratora]. Napewno w maju zgłoszę się po laptopa i z naprawą stacjonarnego. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Lemis Usługi Komputerowe Ewa Misiuk - Sztum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lemis Usługi Komputerowe Ewa Misiuk