Neinver Polska

Opinie o Neinver Polska

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie firma Neinver Polska poszukuje kandydatów na stanowisko Asystenta/tki Działu. Czy ktoś z was posiada doświadczenie zawodowe w tej firmie? Jakie są warunki zatrudnienia? W ogłoszeniu nie jest to doprecyzowane, a często jest to kluczowa kwestia dla osób chcących aplikować na dane stanowisko.

bo
użytkownik zarejestrowany

jak tam u was obecnie z pracą dla księgowych/ jakieś rekrutacja są?

TED

A wie ktos jaka jest atmosfera w Galerii Malta w Poznaniu? wydaje mi się, że pracownicy mają sie tam całkiem dobrze.

karolina85
użytkownik zarejestrowany

najbardziej to bym się bała właśnie nadgodzin o których się tak dużo słyszy, nawet jeśli byłby płatne. mam dużo zajęć, m. in. granie w zespole jazzowym i także mam czwórkę małych dzieci i nie sądzę żebym była w stanie zostawać jeszcze na nadgodziny.ciekawe czy w tej kwestii mozna dogadać się z pracodawcą

janko
użytkownik zarejestrowany

a dajcie znac jak wygląda praca u was w firmie, czy trzeba się dużo narobić i zostawac na nadgodziny, żeby naprawde coś więcej uzyskac - chodzi mi o to czy zeby wyrobić jakąś tam norme i dostac prmie to nie msze się nie wiaodmo jak wysilać czy jednak taka mała nadgorliwość jest wskazana raczej w tym wypadku?

dobra - praca
użytkownik zarejestrowany

nie wiem gdize te ogloszenia moge znalezc ale firme znam bo to firma z mojej branzy. tak wlasciwie to poszukuje wlasnie tutaj pracy w dziale ktory zajmuje sie marketingiem, jest tam taki dzial wo goel czy wynajmowane sa firmy zewnetrzne? pytam o zarobki z nadzieja ze tez mi ktos o tym napisze ale jak nie odpowie to przezyje :)

Janek
użytkownik zarejestrowany

W ogóle to gdzie Neinver rozwiesza swoje ogłoszenia o prace, bo na ich stronie sa dwie oferty, ale nie do Polski.

Filip Zet
użytkownik zarejestrowany

Szkoda z tymi podwyżkami, bo inflacja postępuje, to i neinver powinien trochę coś podnosić co jakis czas..

o Neinver

Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Małe zarobki, dużo pracy. W Neinverze nie ma podwyżek- dla zasady. Kadra menedżerska to zbiór przypadkowych osób. Tak jak ktoś napisał wyżej, dział HR leży, a więc pomocy znikąd.

mikron

Szukają non stop bo wiecznie ktoś przychodzi i odchodzi. Taka rotacja chyba mówi sama za siebie i nie dotyczy to tylko poziomu asystentki/recepcjonistki. Firma źle zarządzana pod względem podejścia do pracownika.

esemes
użytkownik zarejestrowany

z tego co rozumiem to przynajmniej masz te prace. Może w takim razie wiesz czy nie szukają kogoś obecnie w Neinver?

rafiki
użytkownik zarejestrowany

chciałbym zacząć chwalić Neinver za grubą kasę którą wypłacają swoim pracownikom i dobrą atmosferę pracy...

raj
użytkownik zarejestrowany

Szkoda tylko, że dożyliśmy czasów, kiedy to chwalimy Neinver za to, co powinno być standardem w każdej firmie, inne firmy mogą brać przykład.

loosie

Fatalnie. Jesteś fajny jak siedzisz po godzinach. Szkoleń zero. A jak już urodzisz dziecko, nie daj Panie dwoje to jesteś skreślony i nic nie ma znaczenia ani Twoja praca do tej pory bez zarzutu ani siedzenie po godzinach... Zdecydowanie odradzam zero szans na dobre zarobki i rozwój osobisty

Pimp

Teoretycznie godziny pracy są wskazane aczkolwiek im wcześniej przyjdziesz i im później wyjdziesz tym lepiej. Liczy się ilość, nie jakość. (usunięte przez administratora). Szczerze odradzam.

master

W jakich godzinach się pracuje (pomijam nadgodziny). Czy ogólna sytuacja nadal jest taka słaba?

Fan Neinver

Zgadzam się z przedmówcami. Jest to firma, która nie dba o swoich ludzi. Nie szanuje ich i wielu doprowadza do zawodowego wypalenia. Płace są nieadekwatne do wykonywanych obowiązków. Nadgodziny nie są opłacane. Nie ma systemu motywacyjnego, ani perspektyw na podwyżkę. Na stanowiskach kierowniczych pracują amatorzy, którzy o zarządzaniu ludźmi nie mają pojęcia. Social jest niezły, choć nie samym pakietem medycznym, ubezpieczeniem czy Multisportem człowiek żyje. Duża rotacja ludzi na różnych szczeblach świadczy o tym, że jest to jedynie trampolina do osiągnięcia zawodowego spełnienia poza tą organizacją. Zainteresowanym pracą w Neinver odradzam. Jest to chaotyczna firma, w której zapadają bardzo nieracjonalne decyzje. Każdy logicznie myślący człowiek po kilku dniach zorientuje się, że coś jest tam mocno nie tak.

Dzik

Madame - 2013-02-25 13:51:01 Niestety muszę potwierdzić słowa przedmówców. Praca w Neinver to nikła przyjemność, a nadgodziny to niestety standard jakich tam mało. Pieniądze niewielkie i szacunek do pracownika równie mały. Osobiście odradzam, bo życie jest zbyt krótkie.czyli nic się nie zmieniło... W życiu nie widziałam tak niekompetentych ludzi, nie znajacych się w ogóle na swojej robocie, sporo osób z duuuuużymi kompleksami lub przerośniętym ego zwłaszcza tzw managment - totalna porazka wyscig szczurów prowadzący do... fatalna atmosfera, donosicielstwo, nie spradzanie informacji, [usunięte przez moderatora], nie maja pojęcia o zarządzaniu ludzmi, dział HR leży. nie polecam, niestety

Madame

Lady

niestety muszę potwierdzić opinię przedmówcy. Zarobki głodowe, szanse awansu - nikłe, przynajmniej w niektórych działach, świadczenia pozapłacowe są - to jest na plus. Zdarzają się fatalne relacje przełożony-podwładny.

Rafi&Robi

Korporacyjny wyścig szczurów – masakra. Nikt z nikim nie rozmawia. Każdy na każdego donosi – chyba są za to punkty. Brak profesjonalistów. Odradzamy !!!

Zostaw opinię o Neinver Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neinver Polska