Biuro Doradztwa i Usług Audytor S.A.

Wrocław

Opinie o Biuro Doradztwa i Usług Audytor S.A.

Pracuję w tej firmie kilka ładnych lat i osób takich jak ja jest znacznie więcej a to chyba o czymś świadczy. Gdyby było tak jak tutaj piszą osoby nieprzychylne to wszyscy szybko by uciekli z firmy. A tak nie jest. Dlaczego? Bo większość z tych rzeczy to stek bzdur. Praca jak każda, jednemu odpowiada bardziej, drugiemu mniej. Jeśli ktoś wykazuje jakieś ambicje i daje z siebie coś więcej niż tylko odbębnienie swoich 8 godzin to ma możliwość rozwoju. Ma to też bezpośrednie przełożenie na wynagrodzenie. Wydaje mi się satysfakcjonujące - w przeciwnym razie nie byłoby mnie w tej firmie. Cieszę się z pracy w tej firmie.

Duch Święty

Podstawiony przekupiony księgowy nie poprawi sytuacji w firmie, ale może prezesa będzie mniej sumienie gryzło. Zatem spokojnych snów prezesie.

Agata

@Księgowywidzę, że Tobie praca w firmie odpowiadała. To ważne, by pracownicy firmy, lub jak w Twoim przypadku byli pracownicy, odnosili się do kwestii poruszanych w komentarzach innych użytkowników. W ten sposób osoby, które na wątek trafiają szukając opinii na temat swojego potencjalnego miejsca zatrudnienia będą mogły znaleźć merytoryczne i pomocne informacje.

Księgowy

Mam wrażenie że te opinie nie mają na celu pokazania warunków panujących w firmie tylko są próbą hejtu niekompetentnych pracowników którzy być może nie radzili sobie na takich stanowiskach. Praca w księgowości nie jest dla każdego:) byc moze bardziej sprawdzilibyscie sie np. W Biedronce :) Nie zgodze sie z informacja o wynagrodzeniach, praca nagradzana jest stosownie do umiejętności i doświadczenia. Nie znam firmy w której ogromne wynagrodzenie otrzymuje się za nic. Wszystko oczywiście zależy od ambicji i chęci. I choć nie jestem już pracownikiem tej firmy to wspominam ją bardzo dobrze i polecam wszystkim poszukującym sensownego zatrudnienia.

Agata

@Nnwidzę, że bardzo krytycznie wypowiadasz się o pracownikach firmy. Ktoś jeszcze miał właśnie takie doświadczenia? Piszesz, że nie jest to miejsce na zrobienie kariery. Co jednak może zaoferować praca w firmie? Na jej stronie internetowej można znaleźć informację, że można liczyć na pomoc w zdobyciu kwalifikacji oraz możliwości rozwoju. Jak wygląda to w praktyce?

Nn

Ktoś komu zależy na pracy w godnych warunkach, gdzie inni pracownicy będą szanowali go jako człowieka i równego sobie kolege napewno nie powinien lekceważyć tych komentarzy. W Audytor S.A. niestety ta reguła odbiega od rzeczywistości. Ludzie tam mają swoją starą ekipę a gdy pojawi się tylko ktoś nowy to fałszywie próbują wzbudzić w nim zaufanie a przy najbliższej okazji obrabiają mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za plecami. Praca w tym miejscu to dla osób o mocnych nerwach gdyż nikt tu nie ma szacunku do drugiego człowieka. Nowa osoba chcąca się czegoś nauczyć może liczyć tylko i wyłącznie na samego siebie bo pomoc "kolegów" kończy się na tym że itak co byś nie zrobił to skrytykują twoją pracę. Co do stawki to śmiech na sali. Kariery tutaj nie zrobicie. Jedynie czego można się dorobić to choroby na tle psychicznym. Odradzam z czystej sympatii dla tych którzy chcą godnie pracować.

Agata

@Anonimowy@Tomasz z Akwinuco konkretnie sprawia, że nie polecacie pracy w Biuro Doradztwa i Usług Audytor S.A.? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które obecnie myślą nad podjęciem pracy w firmie. Warto zauważyć również, że to co sprawia, że nie była to praca dla Was odpowiednia oraz Wasze zastrzeżenia, mogą nie mieć aż takiego znaczenia dla innych osób.

Tomasz z Akwinu

Nie polecam.

Anonimowy

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie polecam.

wiko

gość' ale ty piszesz o umowie stażowej wiec to co innego niz zwykla umowa. Niestety najgorsze jest w tym wszystkim to, ze pacujesz jak wszyscy pracownicy po tyle samo godzin, wykonujesz ta sama pracę. a jak przychodzi wyplata to mozna sie zalamac bo dostajesz o polowe mniej

???

Zastanawiam się jaki cel ma Twoja wypowiedź? Jak nie wiesz nic w tym temacie to się nie wypowiadaj. A dobre rady dot. tego co dla kogo znaczy atmosfera schowaj dla siebie.

zainteresowana

A czy ktoś wie jak jest w Oddziale w Świdnicy? Jaka atmosfera i na jaką pensję można liczyć?

gość

Mam ci przesłać swoją umowę stażową?? Wynagrodzenie w wysokości 920 zł brutto. Było tak jakiś czas temu, teraz nie wiem czy coś się zmieniło

gość

nie pracuje tam :) no jak to na jakim stanowisku na takim jak większość osób tam zatrudnionych czyli stażysta. Sorki ale dostawać mniej niż z urzędu pracy za staż to coś chyba nie tak jest...

gość

Hmm nie nadaje się. Odradzam Ci tą firmę. Zarobisz około 700 zł na rękę wiec nawet nie opłaca Ci się z domu wychodzić do tak beznadziejnej firmy. Właśnie jak będziesz nowy to zaznasz "uprzejmości" od stałych pracowników....

oO

haha no chyba każda firma tego typu zatrudnia specjalistów... (a czy przypadkiem większość z pracowników nie jest wciąż studentami??) Szkoda czasu na pracę w tak negatywnej atmosferze, (usunięte przez administratora)

to już za mną

Chyba sobie żartujesz..... Gdyby to było takie proste, jak uważasz, to nikt by nie narzekał.

Eryk

Albo nikt nic nie chce napisac albo te opinie były przesadzone i teraz głupio jest sie co niektórym przyznać lub tez konkurencja pisała takie posty.

@Eryk 06.06.2014 15:41

Jak to fajnie odpowiedzieć sobie samemu na własne pytanie, uprzednio podpuszczając i schodząc z tematu. Wszak to nie jest firma ochroniarska, żeby pracowała w systemie 12 godzinnym. Po prostu ludzie nie wyrabiają się z księgowaniem i rozliczeniami, więc muszą siedzieć po godzinach, aż skończą pracę w wyznaczonym przepisami terminie. Może mają przydzielone na wyrost zadania albo są tak nieudolni. Zadowolony?

to już za mną
@Eryk 06.06.2014 15:41

Opinie nie są przesadzone. Po prostu dowalają Ci tyle pracy, ze nie wyrabiasz w ciągu 8 godzin, nikt się Tobą nie przejmuje. A jak się postawisz- wypowiedzenie- wiem, bo się stawiałem. Doprowadziłem do tego, że w końcu sam odszedłem, ale nie warto marnować czasu ani życia dla tej firmy i osób tam zatrudnionych, którzy przy każdej okazji wbiją Ci nóż w plecy.

ludwik

no właśnie, czy pracuje się dzień w dzień po 12 godzin bez dni wolnych? chyba system powinien być inaczej ustawiony, prawda?

byłem tam

(usunięte przez administratora)Ludzie pracują po 12 godzin na dobę , a czasami więcej za przysłowiową miskę soczewicy.

emerytka

...nie byłymi, a swoimi też się nie interesują...

zainteresowany

I jak dalej żadnych zmian w tej firmie??

emerytka

Spółka nie interesuje się w ogóle finansowymi problemami byłych emerytów, nawet w okresach świątecznych.

xxx

Bardzo cenne wiadomości!

bezrobotny

Widzę, że trzeba omijać szerokim łukiem tą firmę! Strach się tam zbliżać! Dostanie ode mnie odpowiednią reklamę!

obserwator

Ludzie zarządzający tą firmą nie szanują żadnych przepisów pracowniczych i nie mają zwyczaju odpowiadać niezwłocznie na pisma.Zasady współżycia społecznego są im obce.

były pracownik

asia - 2012-09-06 20:14:27 Byłam tam niedawno na rozmowie rekrutacyjnej. Mam dobre wspomnienia, oprócz dziewczyny z recepcji, która wydała się niemiła i lekceważąca. Aż dziwne że przeszła rekrutacje na to stanowisko.Rekrutacji nie było, to rodzina prezesa.....

asia

były pracownik

?? - 2012-01-19 10:56:52 ? - 2011-07-05 03:28:29 Przyłączam się do opinii. Jeżeli szukacie mobingu to polecam. Ogólnie ludzie zarządzający tą firmą nie mają odpowiednich kompetencji. Część zarządu i osoby na stanowiskach kierowniczych wprowadzają bardzo nie miłą atmosferę pracy. Jest to najgorasza fima w jakiej do tej pory pracowałam. "niemiłą" jak już coś, brawa za kompetencje... ??- nie czepiaj się pisowni, chodzi o opinie na temat tej żenującej firmy, a nie o poprawną formę dla oka, wyluzuj trochę.

?

Przyłączam się do opinii. Jeżeli szukacie mobingu to polecam. (usunięte przez administratora) Część zarządu i osoby na stanowiskach kierowniczych wprowadzają bardzo nie miłą atmosferę pracy. Jest to najgorasza fima w jakiej do tej pory pracowałam.

Zainteresowany stażem

A wiesz może ile płaci się stażystą?? i na jaki okres są zatrudniani?

zatrudniona

Witam. Chodzi o Audtyora z Wrocławia z ul Grabiszyńskiej?

Zostaw opinię o Biuro Doradztwa i Usług Audytor S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Doradztwa i Usług Audytor S.A.