Alegra M. J. Usiatycka

Legnica

Opinie o Alegra M. J. Usiatycka

piksel

@ola ni w ząb nie wiem, co autorka chciała mieć na myśli. Ostatnie zdanie wydaje się mieć sens, firma się rozwija, co widać :)

A już niedługo za przetargi do ZUSU się zabiorą ja bym sprawdziła powiązania ?? Dla czego w nowym Katologu Partner XXI nie ma cen liczą na "krzysia", że klienci będą zamawiać ten zawyżony cenowo towar obudżcie się mamy kryzys tak chcecie zarabiać

Lubinianin

Współpracowałem z tą firmą , chciała zagarnąć cały rynek KGHM , ale jest za krótka

Zostaw opinię o Alegra M. J. Usiatycka - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alegra M. J. Usiatycka