Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Sulechów 1

Sulechów

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Sulechów 1

aga

Tragedia!!! Na poczcie obsluguja 2 okienka ....kolejka az do drzwi wyjsciowych...malo tego 1 okienko zamykaja, wiec zostaje tylko 1 czynne...na pytanie czyw takim razie ktos otworzy nastepne Pani mowi ze ona bedzie musila zostac dluzej!!!! Tak wiec za zwykla sprawa czlowiek stoi w klejce ponad 1 godzine!!! Nastepna sprawa...bardzo niekompetenta dyrektorka oddzialu poinformowala moja mame iz ulga w oplatach za abonament przysluguje tylko gluchym i niewidomych....mama iz jest osoba na rencie ale nie gluchoniema, nie calkiem znajaca sie na oplatach i przepisach uwierzyla po czym przyszlo jej wezwanie do zaplaty na ponad 1300zl!!! Gdyby Pani udzielajaca informacji znala sie na przepisach powinna wtedy od mamy przyjac wniosek o zwolnienie z oplat za abonament i nie bylo by dzisija takiej sumu!!!

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Sulechów 1? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Sulechów 1 - Sulechów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Sulechów 1