Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Słubice 1 w Słubice

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Słubice 1
counter
Teresa Nowy wpis

@Sławek To jest akurat forum dla pracowników więc ta informacja została zamieszczone w niewłaściwym miejscu.

Bartek Nowy wpis

Mam nadzieje że pan naczelnik na poczcie w ałubicach sie zmieni bo to tak wygląda jakby ktoś go przyspawał do stołka a pracowników ma gdzieś

Tak3Nie
Mariusz Nowy wpis
@Bartek

Jakie konkretnie zachowania naczelnika wydaja Ci się nieodpowiednie? Czemu twierdzisz, że nie szanuje pracowników? Napisz więcej o atmosferze tam. Dzięki.

Janek Nowy wpis

To co na poczcie sie dzieje to porażka wini sie listinoszy a to naczelnika tezeba zmienić bieże premie za byle co a zwykły listonosz zarabia najniższą krajową to jest poprostu żart. Listonosz kończy prace grubo po godzinach . Niech pan naczelnik tak se pobiega.

Tak3Nie

Macie doświadczenie w pracz w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Słubice 1 ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Słubice 1 - Słubice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Słubice 1