Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pułtusk 1

Pułtusk

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pułtusk 1

kjh

to cale szczescie ze firma oferuje swoim pracownikom umowy o prace chociaz to powinno byc naturalne..

joseph224

Brak włściwej organizacji pracy Urzędu, brak nalezytej informacji jakich druków nalezy używać przy wysyłaniu przesyłek - leżą sobie na gromadce bez żadnych oznaczeń. Pani obsługująca w dniu 23.11.2015 roku miała bardzo zły dzień, bo była wyjatkowo nieprzyjemna. Ryba psuje się od głowy ...

Chcesz pracować w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pułtusk 1? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pułtusk 1 - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pułtusk 1