Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pułtusk 1

Pułtusk

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pułtusk 1
2 1 6 1

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pułtusk 1

Administrator

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pułtusk 1 na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Pułtusk i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

kjh

to cale szczescie ze firma oferuje swoim pracownikom umowy o prace chociaz to powinno byc naturalne..

joseph224

Brak włściwej organizacji pracy Urzędu, brak nalezytej informacji jakich druków nalezy używać przy wysyłaniu przesyłek - leżą sobie na gromadce bez żadnych oznaczeń. Pani obsługująca w dniu 23.11.2015 roku miała bardzo zły dzień, bo była wyjatkowo nieprzyjemna. Ryba psuje się od głowy ...

admin

Chcesz pracować w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pułtusk 1? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pułtusk 1 - Pułtusk

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Pułtusk 1