Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Poznań 20

Poznań

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Poznań 20

listonosz

powiem jedno [usunięte przez administratora] pracowników służby doreczen praca po 12 godz umowy pracy zadaniowe ...zmuszanie do zrobienia prawka ,kupna samochodu pod groźba nie przedluzeniea umowy zmuszanie do podpisywania umow z klientami zeby zalozyli konto b innaczej im listonosz do domu pieniedzy nie przyniesie,w domu rzucamy sie kartkami okolicznosciowymi bo jak nie kupisz to nie dostaniesz premii co mi zostalo musze pracowac bo wziąlem kredyt na prawko i na autko a umowa tak skostruowana ze jak samochod umrze to ja tez z glodu [usunięte przez administratora] kilometrowka taka ze sie doklada do interesu co miesiac po 200 zl zabrali dodatek kasowy ,premie podwyzki nawet 10 zl od 5 lat nie bylo nawet inflacyjnej zenada firma do ........

zgadzam się w 100% bardzo miła atmosfera , w dużej mierze to zasługa kompetentnego kierownictwa

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Poznań 20 - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Poznań 20