Noba Group S.C. Urszula Nowacka Jarosław Baraściak

Nowy Sącz

Opinie o Noba Group S.C. Urszula Nowacka Jarosław Baraściak

Mar

Dzień dobry moi drodzy, może mi ktoś powiedzieć czy do Noba Group S.C. Urszula Nowacka Jarosław Baraściak są jakieś przyjęcia, czytam te opinie i widzę, że osoby są dość zadowolone, ale nie wiem jak się zabrać do CV :)

kiki

polecam firmę NOBA GROUP z Nowego Sącza peracowałam tam 2 lata z przyczyn losowych musiałam odejść. Fajna firma super ludzie

magda

polecam firmę NOBA GROUP fajni właściciele, super warunki terminowo wypłacane wynagrodzenie. możliwość rozwoju, polecam jak ktoś szuka pracy

AGNIESZKA

POLECAM FIRMĘ NOBA GROUP Z NOWEGO SĄCZA, MOŻNA TAM ZAROBIĆ KONKRETNE PIENIĄŻKI, FAJNA ATMOSFERA, MŁODZI WŁAŚCICIELE. JESZCZE RAZ POLECAM.

Zostaw opinię o Noba Group S.C. Urszula Nowacka Jarosław Baraściak - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noba Group S.C. Urszula Nowacka Jarosław Baraściak