Bog-Tom PPHU Bogusław Ubański

Wągrowiec

Opinie o Bog-Tom PPHU Bogusław Ubański

owca

a jakla może atmosfera panowac jeśli ta branża w jakiej działa firma tio Obróbka mechaniczna elementów metalowych? cięzko jeat

witek

Uwaga na bog tom taszaroska 20oszust i kkłamca i niepłaci ludzi na lewo ma uwaga uwaga

marek

Robie na lewo i mi niepłaci a praca masakra omijajcie duźym łukiem tą firme wode ma nalewo podłączoną uwaga

janko

Uwaźajcie na tego oszusta oszukuje na materiałach a spawy masakra nieiće pracować tam bo niepłaniepłaci

tomuś

Ostszegam pszed tą firmą ludzie na początku da wam troche kasy co zarobiliście a potem niepłaci i ściemnia ludzie na czarno tam robią a jakoś pracy poraszka omijajcie szerokim łukiem

Zostaw opinię o Bog-Tom PPHU Bogusław Ubański - Wągrowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bog-Tom PPHU Bogusław Ubański