P.P.H.U. Portal Krzysztof Sobol

Strzegom

Opinie o P.P.H.U. Portal Krzysztof Sobol

apek
użytkownik zarejestrowany

produkcja to praca fizyczna, ale dobrze płatna, więc się opłaca

novakrucza

Dziady do kwadratu gruz z góry spadał dobijał się od rusztowania i wybił szybę i nikt się do tego nie przyznaje dodam że budynek jest skończony i firmy już nie ma na budowie jak masz wybór to współpracuj z kimś solidniejszym .i jeszcze jedno panie prezesie firmy portal poręczy od rusztowañ nie łączy się opaskami elektrycznymi bo o wypadek nie trudno.tym bardziej że co niektórzy po tym rusztowniu na 2 gazach się poruszają

nikt

Wykonawstwo dostatecznej jakości złe materiały niedbałość o szczeguły dobrym przykładem jest osiedle Nowa w Lubinie i kilka bloków w ich wykonaniu z daleka ok ale np.obróbka przy oknach czy parapetach tragedia pewnie jakość idzie w parze z ceną a pan kierownik to inna bajka stoi nad ludźmi jak gestapo

Zostaw opinię o P.P.H.U. Portal Krzysztof Sobol - Strzegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Portal Krzysztof Sobol