Tunex Sp.j. B. i S. Sobieszyńscy

Bydgoszcz

Opinie o Tunex Sp.j. B. i S. Sobieszyńscy

krea

Nie jest tak źle, a pracodawca rzeczywiście zawsze lepiej na tym wyjdzie niż pracownik, ale to dlatego, że jest to jego własność, jak chcecie to sami załóżcie firmę.

szybko23

To prawda [usunięte przez moderatora] także firmy nie polecam

byłypracownik

Banda chamów [usunięte przez moderatora] wystawiają noty za niby niedobory towaru a biedni pracownicy muszą płacic grube pieniądze zeby szefostwo miało na wczasy za granicą firme prowadzą bez strat wychodza na czysto a pracownicy jak zabłocki na mydle

Zostaw opinię o Tunex Sp.j. B. i S. Sobieszyńscy - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tunex Sp.j. B. i S. Sobieszyńscy