Opinie o Specta Polska Magda Izabela Trybulska w Sochonie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Specta Polska Magda Izabela Trybulska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Specta Polska Magda Izabela Trybulska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specta Polska Magda Izabela Trybulska w Sochonie

Marek Nowy wpis

@czlowiek dlaczego brak szacunku dla ludzi? Co ci się przydarzyło?

Ktoś Nowy wpis
@Marek

Zróbcie sobie opinię wśród swoich klientów na temat obsługi przez właścicielkę. To się dowiecie co z tą panią jest nie tak. W mojej firmie która jest dużo większa od tej, mój szef podchodzi z szacunkiem i godnością do klientów. A ta pani nie wie co to znaczy.

Tragedia Nowy wpis
@Ktoś

Niestety muszę się z tym zgodzić. Tak wulgarnej kobiety jeszcze nie spotkałem w swoim życiu. Zrezygnowaliśmy z zamawiania u nich, bo traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) - SWOICH KLIENTÓW! Jak straci kupujących, to może ta pani otworzy oczy, że z kulturą jej na bakier. Kompletnie nie zna się na prowadzeniu firmy. Pracują tam niekompetentni ludzie. Myślałem, że tylko moją firmę tak potraktowała. Ale chyba traktuje tak każdego. Totalna odklejka.

Były klient Nowy wpis

Właścicielka jest mocno odklejona od rzeczywistości. Wulgarna. Nieprzyjemna. Krzyczy do klienta. Nie potrafi przyznać się do błędu. Z taką firmą nie chce się nawet współpracować. Dno. A tej pani potrzebny jest kurs dobrych manier bo zachowuje się jak człowiek bez inteligencji i rozumu. Jak można być tak wrednym i chamskim człowiekiem. Kompletne dno.

Człowiek

Totalna porażka. Całkowity brak szacunku do ludzi.

Marczeli

Slabo bardzo

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Specta Polska Magda Izabela Trybulska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Julita

Ostatnie wpisy na temat firmy pokazują zróżnicowane opinie na jej temat. Jednak zostały one zostawione już jakiś czas temu. Czy w ciągu tego czasu zaszły w Specta Polska zmiany odnośnie poruszanych wcześniej kwestii? Jak obecnie pracuje się w firmie? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które właśnie są w trakcie szukania nowego miejsca pracy.

wedf

@jurek przede wszystkim trzbea miec powod jakis ku temu

dramat

opinie pozytywne są pisane przez właścicieli. Skoro więc tak ochoczo piszą na tym forum, to może chętnie wypowiedzą się o dyscyplinarnych zwolnieniach, które wystawiali swoim pracownikom tylko i wyłącznie dlatego, że nie chcieli wypłacać wynagrodzeń na okresie wypowiedzenia.

Renata

Pracowałam w Specta 1,5 roku. Praca nie należała do lekkich, łatwych i przyjemnych, ale tu gdzie pracuję teraz też nie posadzili mnie i nie patrzą we mnie jak w obrazek. Ilość wizyt trzeba było wykonać i sprzedawać. Co do noclegów to każdy ma z góry określony budżet i musi się w nim zmieścić ( jak umiesz liczyć to sobie poradzisz ).

były

Kolego gogo!!Nie podejmuj kroków. Jeśli otrzymałeś propozycje pracy w tej firmie to po prostu uznaj, ze takowej nie ma. Zero solidności, pracownik to śmieć nic nieznaczący. Co do pytania, była umowa o pracę jednak zero prowizji i na dodatek za wszystko płaciłeś z własnych pieniędzy. generalnie do dziś nie zwrócono mi za hotel. Kiedyś może to na Trybulskich się odbije. Furiaci i podludzie. Jak zresztą widać po wpisach ile zła ludzi załatwili. Ile osób w Polsce bluzga na Trybulskich.

gogo

moze ktos napisac z bylych lub obecnych PH jak wyglada umowa? Na własna dzialalnosc czy o prace? I jak premie czy progi sa jasno okreslone i sa do zrobienia? dzieki z gory za odpowiedz.

mirko

firma specta chyba wlasnie zajmuje sie marketingiem - tak wynika z tego co monza przeczytac na ich stronie internetowej, bo to nie tylko dystrybucja ich produktow ale tazke marketing. myslicie, ze trzeba im kolejnych specjalistow zeby cos polepszyc? mam wrazenie, ze jakos to wytlumaczycie? z groy dzieki

buka

jeśli sugerujecie że firma Specta Polska Magda Izabela Trybulska powinna zadbać o marketing to ja sugeruję żeby zatrudnili mnie. mam juz kilkuletnie doświadczenie, skońcvzyłam w tym kierunku uniwersytet i dysponuję nieokiełznaną kreatywnością oraz zamiłowaniem do innowacyjnych działań promocyjnych. co zawodowego mogłaby mi zaproponować firma?

Marian

Firma rozszerza działalność na testy ciążowe i e-papierosy ... hahahahahahahaah. Co Robercik ... nikt nie chce już kupować ajajów? Gdybyś inwestował w ludzi miałbyś wszystko, a tak ...

RPH

Koledzy - z ludźmi zawsze jest ok - chcą pracować, rozwijać się, poznawać klientów, sprzedawać i zarabiać. Tylko czasami trafiają się tacy ludzie, którzy nie chcą dać zarobić swoim pracownikom - 1500 zł i nic więcej, a jak znajdzie się ktoś, kto rozwinie sieć dystrybutorów (klientów) i zacznie zarabiać to się go gnoi i zwalnia, a potem bierze kolejnego. Nic się tutaj nie zmieniło do samych początków. Dzisiaj byli PH jeżdżą w konkurencji i pracują - bo tam się da.

b

Na życie zostaje ci tyle, że po miesiącu zaczynasz się rozglądać za inną pracą. O premiach zapomnij.

gosc
@b

Czasami nawet miesiąc nie minie a już rozglądasz się za inną pracą. Wiele razy zdarzyło się to tutaj.

bronek

Auta do celów prywatnych ? He, he. Za bilety parkingowe nie zwracają kosztów własnych (hotel, płyny itp.), nie mówiąc już o prywatnym użytkowaniu. Czytajcie uważnie forum :)

n

Od ponad roku forma korzysta z ousorcingu - wynajmuje pracowników, którzy jeżdżą z tą marką. Natomiast postrzeganie firmy przez branżę nie zmieniło się :)

Anoinim

Witam Chciałbym się dowiedzieć jak jest teraz, czy w fimie coś się zmieniło ??

n

Nie, po prostu nikt nie chciał pracować dla tej firmy i musieli zatrudnić tak zwane niezależne siły do sprzedaży, czyli ludzi z przymusu :)

Tak, jeżdżą dalej pandami - tylko ze są pracownikami firmy z Sopotu. Ci ludzie są świadomi, dla kogo świadczą usługi i zmieniają się równie często jak stara \"firmowa\" kadra.

Zostaw merytoryczną opinię o Specta Polska Magda Izabela Trybulska - Sochonie

Specta Polska Magda Izabela Trybulska
1.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Transportowa 22
    15-399 Sochonie