Opinie o France Ital Car Karol Masłowski w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy France Ital Car Karol Masłowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w France Ital Car Karol Masłowski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o France Ital Car Karol Masłowski w Białystok

Niedawno przeprowadziłam się z całą rodziną do Białegostoku. Mam syna w szkole branżowej, który realizował swoje praktyki w komisie samochodowym. Teraz znów będzie potrzebował miejsca, w którym będzie je realizował. Czy w tej firmie jest taka możliwość? Jeśli tak, to czy taki praktykant może spodziewać się dalszej współpracy po zakończeniu szkoły? Czekam na informacje

Klient Nowy wpis

Ostrzegam przed kupnem samochodu od tego Pana. Sprzedał mi samochód z wadą ukrytą, której naprawienie kosztowało mnie kilkanaście tysięcy złotych. Nie odbiera ten Pan ani telefonu ani listów poleconych. Sprawa będzie miała finał w sądzie.

Czy France Ital Car Karol Masłowski organizuje staże dla studentów?

Kriso Nowy wpis

Radzę omijać szerokim łukiem ten komis to że przez telefon ten pan to zykły arogant już powinno mnie zastanowić ale skusiłem się dośc dobrą oferta samochodu po paru telefonach i moich szczegołowych pytatniach o auto i zapewnieniach pana z psedu komisu że wszystko jest ok bo to 3 letnie auto wybrałem się w podróż 500km w jedną stronę na miejscu od razu czerwona lampka niby nowe auto akumulator zero opony zero tarcze zero bagażnik cały okradziony bez gaśnicy koło trójkąta apteczny auto całe poobijane szyba w 2 punkt spore odpryski z opisu auta tylko wyposażenie się zhadzało bezwypatkowosc też wątpliwa nawet jazdy próbnej nie było sensu robić a zachowanie pana sprzedawcy dalekie od kultularnego przegonił mnie chłop na wycieczkę 1000km normalnie to ja trafi na normalnego to po gębe dostanie bo się należy nie polecam

Malwa Nowy wpis

Witam, na forum zauważyłam chyba same opinie od klientów a ja tu przyszłam dowiedzieć się czegoś na temat pracy przy Planetarnej, jest ona w ogóle możliwa do podjęcia? Otóż mój chłopak już pracował w jednym komisie i tak teraz przeglądam okoliczne za ewentualnym zatrudnieniem dla niego. W tym przypadku jak wygląda obsługa aut ze strony firmy? Kto się nią zajmuje i ilu osób trzeba? to duży komis?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie France Ital Car Karol Masłowski.
Klient

Bzdura. Jak kupować to tylko u pana M ..... Widać ze poprzednia opinie pisało jakieś dziecko ( pisownia). Kupując nie jedna auto napotkałam się z kompetentną obsługą na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim koleżankom i znajomym. Ps. A ten portal jest dla pracodawców i pracowników a nie dla zabłąkanych ludzi żeby kogoś zniesławić. Pozdrawiam panie Andrzeju ( Rodo ).

Andi
@Klient

Jeżeli uważa pan to za zniesławienie to dlaczego nie odbiera pan Masłowki listów poleconych wysłanych przez mego adwokata Proszę zapoznać się z opinią jaką mają sąsiedzi (sąsiednie komisy na ul Kopernika) oraz opinie doradcy w serwisie Toyoty Ostatnio firma p masłowskiego miała problem z brakiem dpf (widomość od serwisu) i klijęnt wygrał Dlaczego nie można ubezpieczyć jak w innych firmach A na marginesie to ile tych aut pan nakupił od p Masłowskiego?(usunięte przez administratora)

Sprzedał mi Toyote z wada ukrytą Nie mogłem przeprowadzic jazdy próbnej jazdy próbnej ponieważ jak oświadczył auto nie ubezpieczone Sprzedał auto w piątek ok 17-ej ,a w poniedziałek skontaktowałem się tel oświadczając że auto niema ciśnieni We wtorek przybyłem do komisu dałem wydrukciśnienia culindrów (jeden miał 6 a nastepne 3 po 11-10) Przy akupie auto pracowało na ssaniu.Oświadczył sprzedajacy ,że to nie jest wiarygodne ,więc zaproponowałem sprawdzenie auta w serwisie toyoty Odmówił twierdząc ,że sprzedaje auta tylko sprawn Udałem się do serwisu toyoty i potwierdzono te wyniki cisnienia oraz wyceniono wstepnie usunięcie usterk na 5 tysi Udałem sie nastepnego dnia ii.. pan odmówił dalej twierdząc ,że nie przyjmie auta Wezwałem Policje która potwierdziłamoją decyzje zwrotu auta (nagranie ) Wynajołem adwokata który wystosował pismo Niestety pan M.. nie przyjoł listu nie odmawiając(inne przesyłki przyjmował0 List przeleżał na poczcie 15 dni i adwokat przystapił do akcji Auto w reperracji sprawa w sądzie Nie jest to pierwszy przypadek dowiedziałem sie o konkurencyjnej firmy i detektyw aPrzestrzegam to oszut

Zostaw merytoryczną opinię o France Ital Car Karol Masłowski - Białystok

France Ital Car Karol Masłowski