ATB Truck S.A.

Tychy

Opinie o ATB Truck S.A.

atb

To co się tam dzieje to jeden wielki haos, bałagan i bezład!! Jak taka firma może wogóle istnieć??!!! Aż się prosi aby inspekcja pracy tam zajrzała... A na dodatek beznadziejny prezes i mobing w pracy

lukko

Omijać szerokim lukiem ! Pracowałem krutko 2015 ale małe zarobki. Duże wymagania i pracujesz w soboty i w niedziele. Szef czyma krutko, masz zapierdalac i nie gadać. Z tego co wiem to teraz jest tam niezły bajzel.

heh

Chyba miales wspanialy sen ....

nowy

chyba coś kręcisz kolego, mi zaproponowano na początek 2200 zł brutto, a to około 1600 zł na rękę.

misiek

Na bieżnikowni w Tychach obiecują złote góry !!! nie myśl nawet że dostaniesz dużo 1350 zł max!!! 2000 to dostaja brygadziści z kilkuletnim stażem!!!

ja

A moze ktoś napisać jakie są zarobki na bieżnikowaniu opon?

pracownik nr.1

Na recyklingu jest (usunięte przez administratora) atmosfera

pracownik nr.1

ale gdzie jest tak fajowo w Śremie czy w Tychach?

venom

W życiu się tak nie uśmiałem jak czytając ten na maxa wyrezyserowany tekst!!

Zostaw opinię o ATB Truck S.A. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATB Truck S.A.