Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M.Trenda Sp.j.

Chrzanów

Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M.Trenda Sp.j.

Zefironet

Byłem pracownikiem tej firmy było ciężko duże wymagania ale jak na zarobki ochroniarskie to całkiem niezłe a co najważniejsze zawsze na czas.

Beti

Pozdrawiam pana Zbysia ????

UUUUUUUUUUUUUUU

Miałem możliwość współpracy z tą agencją,niestety był to duży błąd.Osoby pracujące w tej firmie są nie kompetentne,zatrudniane z łapanki. Świadcząc usługi dla mojej firmy ,zostałem potraktowany chamsko,przez jednego z pracujących tam panów.Grupy jedno osobowe ,co uważam za niepoważne. Czas dojazdu jaki miałem obiecywany mija się z celem.A kierownik tłumaczył się że nie dostali powiadomienia. ŻENADA! NIE POLECAM

malolepszy

SZKODA GADAC DNO

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M.Trenda Sp.j. - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M.Trenda Sp.j.