Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M. Trenda sp.j. w Chrzanów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M. Trenda sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M. Trenda sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M. Trenda sp.j. w Chrzanów

Keti

Wszyscy pozdrawiaja Zbynia haha Zbynio abonamenty zbierał na lewo i był Panem, lewe alarmy tylko zakładał. Otóż firma maryt cała prawda o niej!

Jaaaa
@Keti

Zbynio Rządzi w Firmie Robi co chce

Wujek Nowy wpis
@Keti

Nie robię już 2 lata tak że nie pisz pajacu jak nie wiesz

OBSERWATOR

FIRMA FUSZERA,NIBY ALARMY ,KAMERY -LIPNE! SZKODA,ŻE I JA SIĘ DAŁEM NABRAĆ NA WASZ PROMOCYJNY SYSTEM! NAJTANSZA CHINSZCZYZNA,UBEZPIECZYCIEL N IE BIERZE POD UWAGĘ TAKIEGO ,,SPRZĘTU''

Antoni
@OBSERWATOR

Jeśli sprzęt nie spełnił swojej funkcji i Twoich oczekiwań, to czy udało Ci się go zwrócić lub zareklamować?

Lipa
@OBSERWATOR

Chiński Sprzęt Lipa Całkowita..Załącza się nawet przy zmianach ciśnienia ????????????

ZAWIEDZIONY
@OBSERWATOR

Chińskie Systemy..Przeleci mucha alarm się załoncza a ja ją się denerwuje ..

Mt Nowy wpis
@ZAWIEDZIONY

Satel to nie chińszczyzna ma go i jak się załącz jak mucha przeleci to chyba świadczy o jego jakości Jak byś sobie wyregulował to byś nie nazejal

Remik Nowy wpis

Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników, czas trudny stąd moje pytanie.

Porto

Może nie jest idealnie ale ogólnie to dobry pracodawca tylko pracownicy nie zawsze maja chęci do pracy!

Pracownicy !!!!!!! Nowy wpis
@Porto

My Chęci mamy OGROMNE..Tylko małe pieniądze Niestety ...I Składki Szkoda mówić ..Gdyby była poprawa Tego Wszystkiego To nastrój w Firmie byłby Znakomity a Pracodawca Chwalony...

Czy po rozmowie w Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M. Trenda sp.j. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Chrzanów.

Julka

Firma maryt przez jakiś czas na terenie gminy Krzeszowice monitorowanala nasz dom oraz sklep. Słowo monitorowala to zbyt dużo na tą firmę! Po roku płacenia abonamentu dostajemy wezwanie do zapłaty zaległości za 7 miesięcy! Firma (usunięte przez administratora) Załoga jedno osobowa, nie tak przedstawiano nam przy podpisywaniu umowy. Na prośbę rozwiązania umowy, wręcz byliśmy zastraszani przez pracowników. Nie polecam

Chrzanów

Firma która posiada wiele obiektów, niestety nie ma to się jak do jakości usługi ochrony. Grupa jedno osobowa, wielokrotnie przyjazd po 1h na sygnał włamania, a teren Chrzanów. Zdecydowanie odradzam, warto zadzwonić do konkurencji nie będę podawał nazwy.

@Julka

Oni wogole chyba mają jeden samochód .Przez Cały dzień Widuje jednych i Tych Samych Ludzi.. I Ta sama załoga dojezdza z Różnym (marnym)czasem do moich obiektów..

Danio
@Andrzej

To Jest to mało ludzi dużo godzin ludzie przemęczeni z marnym zarobkiem

Antoni

Dlaczego nie polecasz pracy w Agencji Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M. Trenda? Co konretnie sprawiło, że Twoja ocena firmy jest negatywna? Napisz coś więcej, jestem ciekaw.

Klient

Witam jest jeszcze lepszy mruczuś jak zbynio ten co w białych Adidasach łazi po cpn i tnie komara gdzie popadnie ostatnio kimał na rynku w samochodzie

Beti

Pozdrawiam pana Zbysia ????

WIEŚIA
@Beti

Pan ZBysiu jest Najlepszy..

Jak jest z pakietem medycznym w Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M. Trenda sp.j.? Można dołączyć rodzinę?

Jakie Pakiety ????

U nich Pracownik nie ma nic...

Wiola

Ostatnio spotkało mnie nie miłe zdarzenie związane z rozwiązaniem umowy na monitoring restauracji. Po wysłaniu stosownego pisma zostałam nękana przez pracownika załogi. Prawie grozono a na koniec obiecywano za darmo abonament! Szok! Mogę polecić z czystym sumieniem P-W JAGUAR, panowie mili uprzejmi, przede wszystkim kulturalni i chętni do pomocy Przepiecie systemu parę godzin Polecam

@Wiola

Z daleka śmierdzi że jesteś z konkurencji P-W Jaguar może Maryt nie jest do końca uprzejmy ale nikomu nie podpiera obiektów tak jak to robi Jaguar jak Maryt ma abonament 100 zł to Jaguar robi to za połowę tego

W8jtek
@Adam

Wydaje mi się jeśli klienci są zadowoleni to chyba nie przechodzą do konkurencyjnej firmy!!?? Czyżby było inaczej czytając opinie...

Super !!!!
@Wiola

Jaguar Rządzi ..Super Firma

Kupowanie
@Adam

Jak Idziesz do sklepu i w jednym Ten SAM telewizor kosztuje 2100 a w innym 1900 to który wybierzesz?? Ja Wybieram Jaguara ????????

Jeśli ktoś obiecuję podjazdy za darmo, ochronę za darmo warto się zastanowić ile warta jest taka ochrona. Niestety za darmo nic nie ma! Żenujące jest gdy podejrzany typ wjeżdża na posesję i wciska mi umowę na ochronę domu! Nie dziękuję

Sarek

Firma działa od kiedy pamiętam. Wszedzie ich pełno. Miałem okazję widzieć ich w akcji i polecam w 100 %.

czy jest ięcej osób które dostały wezwanie do zapłaty zaległego abonamentu ? pieniądze pobieral Pan Z!

SATEL

Firma Maryt pracuje na systemach satel które są polskiej produkicji.

zinedi

Szkoda, że pracownicy nie korzystają z forum a liczyłem na jakieś informacje.

Jakub

@Adam Myślę, że tego typu pytanie warto byłoby skierować bezpośrednio do samego pracodawcy. Nie uważasz? Może skoro jesteś już obecny na forum, to byłbyś tak uprzejmy i opisał nam pokrótce, jak wygląda cały proces rekrutacyjny w Agencji Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M.Trenda? Trudno jest przez nią przejść?

Dlaczego podczas podpisywania umowy nie informujecie ze grupa jest jedno osobowa i nie uzbrojona ? Gaz i kajdanki mozna sobie kupic w supermarkecie..

ochroniarz

pracuję w firmie ponad 10 lat, pracy dużo, zarobki nie odbiegają od średnich na rynku-ważne zarobki zawsze na czas, ZUS płacony w terminie, minus to brak możliwości awansu -jako że to firma rodzinna...

Zefironet

Byłem pracownikiem tej firmy było ciężko duże wymagania ale jak na zarobki ochroniarskie to całkiem niezłe a co najważniejsze zawsze na czas.

UUUUUUUUUUUUUUU

Miałem możliwość współpracy z tą agencją,niestety był to duży błąd.Osoby pracujące w tej firmie są nie kompetentne,zatrudniane z łapanki. Świadcząc usługi dla mojej firmy ,zostałem potraktowany chamsko,przez jednego z pracujących tam panów.Grupy jedno osobowe ,co uważam za niepoważne. Czas dojazdu jaki miałem obiecywany mija się z celem.A kierownik tłumaczył się że nie dostali powiadomienia. ŻENADA! NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M. Trenda sp.j. - Chrzanów

Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M. Trenda sp.j.
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Stara Huta 24C
    32-500 Chrzanów
  • NIP: 6282090737 REGON: 356907030 KRS: 0000225648

Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Maryt M. Trenda sp.j.