Opinie o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa w Wieluń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa w Wieluń

PanMocy

Tragedia nie polecam firmy miał byc przewóz w południe minał wieczór potem cała noc na drugi dzień ktoś z biura raczył się odezwać ze przeprasza nie dalo sie do nikogo zadzwonic nikt z nich nie odbiera telefonu ludzie wystrzegajcie sie tej firmy jak ognia nieslychane zeby tak traktowac ludzi pierwsza taka firma z ktora sie spotkalem zeby tak zle prosperowac czytajac opinie na ich temat az oczy bola

AntyJanek

Firma z którą niestety miałem do czynienia jak również miałem nieprzyjemność poznać właściciela pana Przemka jest jednym wielkim nieporozumieniem ujmując delikatnie. Jechałem z Niemiec do Polski dokładnie 1050 km i przed tym wyjazdem nie sądziłem ze będzie to moje najdłuższe tysiąc kilometrów w życiu bo po dotarciu minęło dokładnie 24h i 37min pocieszam się tym ze nie jestem rekordzistą bo są tacy co podróżowali z tą firmą znacznie dłużej :) Kierowca nie miał pojęcia o ustawianiu nawigacji, pan w podeszłym wieku, w nocy mało co widział, przyjechał po mnie 1,5h po czasie po spakowaniu torby do auta kolejne pół godziny kierowca ustawiał adres w nawigacji, porażka. Ale koszmar dopiero się zaczął w momencie zbierania kolejnych trzech osób, szukanie adresu, dzwonienie do szefa po namiary do każdej kolejnej osoby, szef nie odbiera telefonu przez 2h, wszyscy pasażerowie mówili ze zamawiali przejazdy u tego "biznesmena" ponad tydzień wcześniej ale "biznesmen" debil bo inaczej nie można go nazwać nie dał kierowcy listy pasażerów z adresami bo po co przecież wszyscy maja czas i mogą czekać aż szanowna gnida odbierze telefon. Najśmieszniejsze jest to jak "szef idiota" ułożył kierowcy zbiórkę pasażerów po trasie ze kierowca musiał się wracać po klienta 200 km. Pan kierowca szukał kolejnego klienta w innym mieście niż powinien ponieważ dostał adres od pana Przemysława bez kodu pocztowego :) Koszmar!! Po przekroczeniu granicy następnego tuz przed południem pan prezes zażyczył sobie aby wszystkich przywieść do metropolii jaka niewątpliwie jest Wieluń ;) i będzie rozwożenie pasażerów. Zapomniałem dodać kilka słów o flocie samochodowej pana Przemka. Auta typu van rozpadające się, opony tragedia jedne łyse drugie napuchnięte czyli tak zwane jaja na oponach, w samochodach syf niemiłosierny trzeba uważać żeby się nie ubrudzić, porażka!! Po dotarciu do Wielunia trzeba jeszcze było oczywiście czekać na właściciela hrabiego a jak się już pojawił to biła elokwencja i wysoka kultura osobista na poziomie panów spod baru z piwem. Cham totalny, gbur, arogant i kompletny imbecyl a intelekt jakim porażał nas pan Przemysław nie sięga nawet dzieci z podstawowej szkoły ( nie obrażając dzieci). Cena ustalona telefonicznie stała się nieaktualna tzn wzrosła nagle chyba z powodu trudności w podróży i upokorzenia pasażerów. Po ponad dobie spędzonej w aucie nie miałem już siły nawet się denerwować podziękowałem i poinformowałem ze pierwszy i ostatni raz korzystałem z usług pana Przemka. Jeśli nie chcecie sobie narobić niepotrzebnych problemów przed zamówieniem kursu z firma którą jeszcze nie jechaliście sprawdzajcie opinie w necie to może was uchronić przed trafieniem na TRANS-KOS z Wielunia bo gorszego dziadostwa jeszcze nie widziałem, totalne dno. Pozdrawiam tych którzy już to przeżyli z tą firmą

Tafirma racze wlasciciel to typowy zlodziej klamca i oszust zabralemu mu os z Frankfurtu do Opola i do dzisiaj nie otrzymalem pienidz nie polecam nikomu te firmy.

malutka19864

Najgorsza firma jaka może być. Klamcy co do umowionych godz wyjazdu i zapłaty za przejazd!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Asia

Ta firma to kompletna porażka bus miał być pi męża o 19 max o 29 pani po południu zapewniała że na sto procent będzie po czym Noe dotarł nie zadzwonił nikt, na drugi dzień pani przez telefon powiedziała że jakaś pomyłka musiała zajść i się rozlaczyla ku..a po co się oglaszacie jak macie (usunięte przez administratora)

tom

Witam.. miałem okazje niestety skorzystać z usług tej "FIRMY".. (jeżeli to można nazwać firmą..) Zaczne od pani z biura, która twierdzi, że w 2 godziny można przejechać prawie 500km.. osoba która wsiadała w niemczech ok. godziny 17 jechala z kierowcą do Belgii gdzie ja mialem wsiadać ok godziny 19!! już nie będę pisał o tym, że wsiadłem do auta dopiero o 22 bo to jest pikuś przy tym co się później.. kobieta miała 900 km do domu, a jechała 27 godzin!! (w tym 2 przesiadki) kur.. ludzie kobieta byla tak zmęczona, że nie miala sily nawet usnąć.. Ale niestety SZEF tak zarządził.. gdy się przesiadaliśmy do innego auta, akurat trafił się szef. Kobieta oczywiście od razu do niego wystartowała, zresztą jak reszta ludzi, którzy byli wożeni po europie jak jakies kur.. rumuny.. oczywiście szef miał swoją rację i wgl.. musiał się jakoś bronić i zaczął zrzucać całą winę na kierowce, który był naprawdę spoko gość i to była jego 27 czy 28 godzina pracy za kółkiem bez żadnej dłuższej pauzy.. Starsza Pani, która miała już dość tej podróży nie usłyszała nawet od szefa firmy głupiego słowa Przepraszam.. mało tego, jak już wszyscy ludzie się wnerwili i każdy zaczął wyrażac swoje zdanie na to wszystko szef powiedział, żebyśmy się wszyscy ogarnęli i ze 80% Polaków to patologia!! Kur.. mać to jest osoba która prowadzi firmę transportową?! Jedna wielka MASAKRA!! Gość jeśli ma tak planować trasy dla ludzi to niech lepiej się zajmie przewożeniem ludzi w podróż poślubną dookoła europy! Wielki prezes małej firmy.. NIE POLECAM TEJ FIRMY

du du

no dobra, respektuję to może możesz ieć negatywne zdanie ale jak już decydujesz się jednak pisać że masakra to jednak może napisz także z jakiego powodu

Karol

Tylko jedno słowo przychodzi mi na myśl MASAKRA pod każdym względem...I nigdy więcej

M.K

Witam moj szwagier i ojciec wyjechali dzisiaj z Niemiec (Baden-Württemberg) do Polski z 7,5 godz. opuznieniem i jada przez Belgie, Holanie z jednym kierowca moze uda im sie zmiescic w 30 godzinach. Firma porazka nikomu nie polecam wspolpracy z ta firma

Oburzony klient

Szkoda słów dla właściciela kostrzewy, obiecuje jedno robi drugie. Od razu widać, że w tej właściciela nie obchodzą ludzie tylko to aby zarobić jak najwięcej. Kontakt tak samo jak czas przejazdu czyli beznadziejny, podczas telefonu gdy przekazałem swoje odmienne zdanie, kostrzewa przeklnął i rozłączył się. Bus bez klimy i świecącymi kontrolkami, co pokazuje że pojazd nie był w pełni sprawny. Podsumowując lepiej jechać rowerem niż u tego przewoźnika. Nie polecam i na pewno nigdy nie skorzystam już z usług tego faceta.

ormo1983

Witam Wszystko co tutaj jest napisane o tej firmie jest niestety prawdą tabor jaki oni posiadają to jest jeden wielki syf auta ktore przyjeżdzają są stare nie sprawne do końca technicznie ,brudne,strach wogóle do nich wsiąść szef firmy z to wielki krętacz i kłamca krótki przykład czas przejazdu z zachodnich niemiec do PL 1100km to czas 25 godzin w tym jedna przesiadka nie nie do grane tylko obiecanki takze proszę sie zastanowić czy warto ryzykowac czy lepiej nie raz poszukac i parę złotych dopłacić i pojechać naprawdę w godnych warunkach i ze sprawdzoną firmą dla której liczy się klient i jego bezpieczeństwo!!!!!!!!!!!!!

Wszystko co piszą moi poprzednicy to prawda. Właściciel bez kultury osobistej. Pospolity CHAM. Miał odebrać naszą pracownicę. Dwa dni ją odbierał pomimo że pieniądze za drogę miał już przelane na konto. Dzwoniąc do niego i pytając co się dzieje usłyszeliśmy same obelgi . Pracownica nie została odebrana i tak. Jego słownictwo ogranicza się do h.., k...a i nic więcej. Nie omieszkam zawiadomić odpowiednie władze kontrolujące firmy przewozowe ktoś musi zrobić z nimi porządek. Przecież oni przewożą ludzi a nie bydło. NIE POLECAM TEJ FIRMY NAWET DO PRZEWOZU Z.

jkh

NIGDY WIECEJ Z TA FIRMA ! 1000 km przez 25 godz ! porazka. a ceny z kosmosu maja, chcieli ode mnie 80e! busy/auta, ktorymi jezdza nadaja sie na zlom. pomiedzy szefem, a pracownikami brak porozumienia i jakiejkolwiek organizacji!

marcin

Szef tej niby firmy jest niezrównoważony i ma ze sobą problemy, mam nadzieje, że jakiś urząd się tym zajmie i zamkną w końcu to nielegalne (usunięte przez administratora)

abdul

Brak organizacji i niekompetencja szefa

krzaku

Nie byłem kierowca,tylko pasażerem. Z Niemiec do Ostrzeszowa wracałem przez Holandię 22 godziny.:-) Wiec żadna rewelacja,nie mam pretensji Do kierowców,jeżdżą tak jak muszą. Życie.. Nie zawsze tanio,nie zawsze szybko:-)

krzaku

Strach dla kierowców a co dopiero dla pasażerów.

mathew

żadnej podstawy,żadnej diety za każdy dzień spędzony za granicami kraju. Kierowcy nie dostają żadnej umowy,ubezpieczenia. Pasażerowie nie dostają pokwitowania za przejazd,nawet nie zdaja sobie sprawy z tego ze powinni podlegać ubezpieczeniu. Stare,zawodzace auta,z nie Anita klimatyzacja sprawiają że pasażerowie przeworzeni są jak zwierzęta za dużo większe pieniądze niż u konkurencji. Kierowcy nie wyspani,prowadza auta po 50 godzin bez snu. A jeśli juz spia,to godzinę podczas jazdy,gdy poprowadzi zaufany pasażer. Tak wygląda transport i bezpieczeństwo ludzi

cj

syf!!!

zalamana

Gdybym wiedziała czym grozi jazda z ta firma pojechalabym rowerem.MASAKRA!!!!kierowcy wulgarni,chamowaci.Szef niby wszechwiedzacy a non stop mylil trasę.naciagacz i burak.Jesli wam zycie mile jak najdalej od tej boze sie pożal firmy przewozowej

arlet 6
@zalamana

z tą firmą jechac to jedna wielka pomyłka !!! stanowczo nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa - Wieluń

• Jak się pracuje w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa?

PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa
1.7/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Suwalska 32 A
    11-500 Wieluń