Auto Komis Traf Rafał Chomicz

Szczecin

Opinie o Auto Komis Traf Rafał Chomicz

Makary

Kupiłem u nich samochód cofanym licznikiem - nie zauważyłem tego od razu. Licznik główny nie nabijał kilometrów. Po wizycie w serwisie okazało się że uwalili licznik podczas "KOREKTY".

Monika

Bardzo dobry auto komis w tych czasach to żadkośc ale Traf jest naprawde na najwyższym poziomie,samochody u nich są najlepsze z pośród wszystkich komisów w województwie które objeździłam szukając tego jedynego,z czystym sumieniem każdemu polecam ten komis i wystawiam ogromny pozytyw tak trzymać panowie

potrzenek

ja mam same pozytywne doświadczenia i dwa auta, które posiadam są właśnie z tego auto komisu, pan umie dobrze doradzić

zibi

już był wałek podnoszą ceny samochodów jak ktoś sie zapyta najpierw 6 miesięcy bujali sie z suzuki na otmoto z przerwami za 18.900 rocznik 2008 potem jak zacząłem pytać to zniknęła z otomoto a pojawiła się w komisie za 21.900 tak to moja ocena wał i oszustwo

Zostaw opinię o Auto Komis Traf Rafał Chomicz - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Komis Traf Rafał Chomicz