Bit Technologies Sp.j. P. Tomczyk D. Biernat M. Permus

Katowice

Opinie o Bit Technologies Sp.j. P. Tomczyk D. Biernat M. Permus

pliumk

miak, nie mam takich informacji, ale domyślam się, że trzeba w dalszej perspektywie szykować się do otworzenia własnej działalności gospodarczej. Podobno więcej wtedy dla pracownika zostaje

anonim - 2011-03-12 10:43:31 \\\ Podpiszę się. Płace oszałamiające nie są ale bardzo miło wspominam czas zatrudnienia w tej firmie choc kilka lat już mineło. Szefostwo w porządku i to każdy jeden. Pozdrawiam wszystkich pracowników BITu a wszczególności sekretariat :)

karol

Potwierdzam sekretariak jest spoko :)

\"Nawet bardzo solidna firma\" - średnio to ująłeś. Ja dodam - þłace bez rewelacji ale sama praca, firma, szefostwo - w porządku. Pozdrowienia dla serwisu i sekretariatu.

Zostaw opinię o Bit Technologies Sp.j. P. Tomczyk D. Biernat M. Permus - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bit Technologies Sp.j. P. Tomczyk D. Biernat M. Permus