Omega Serwis Komputerowy Tomasz Janas

Opinie o Omega Serwis Komputerowy Tomasz Janas

jurek
użytkownik zarejestrowany

Tomasz Janas' czy teraz również moża wysyłac do was aplikacje?

Tomasz Janas

Dzień dobry, w chwili obecnej nie przeprowadzamy rekrutacji ale proszę przesłać CV na adres e-mail podany na stronie www, jeżeli będziemy rekrutować - odezwiemy się. Dziękuję. (usunięte przez administratora)

Tomasz Janas

Dzień dobry Jeżeli sytuacja rzeczywiście miała miejsce zapraszam do serwisu z diagnozą konkurencji. Jeżeli popełniliśmy błąd w diagnozie zwrócimy Panu pieniądze Tomasz Janas Właściciel

Jan

Bardzo kiepska firma. Nie dość, że nie informowali o wiecznie przedłużającym terminie reperacji to jeszcze właściwie nie wykonali usługi. Oczywiście zainkasowali pieniądze bez zadniej gwarancji na nią. Musiałem oddać swojego laptopa do innego serwisu w którym od razu powiedziano mi jaki jest problem i usunięto go. Nie polecam Państwu chyba, że chcecie tracić pieniądze i nerwy. Bardzo zawiedziony klient.

Jan

@Jan 21.11.2015, 01:48

Dzień dobry o ile sytuacja rzeczywiście miała miejsce - proszę o kontakt w tej sprawie, postąpimy zgodnie z moją wcześniejszą wypowiedzią Tomasz Janas Właściciel serwisu tel. 531 700 531

Tomasz Janas

Witam, w chwili obecnej mamy komplet pracowników rekrutacje robimy przez serwisy rekrutacyjne pozdrawiam (usunięte przez administratora)Właściciel

hapsz
użytkownik zarejestrowany

Myślę, że takie pytania to raczej na innym forum. tutaj ludzi szukają opinii o swoim przyszłym pracodawcy, a o usługasz bardzo rzadko się pisze. Widzę, że dawno nikt nic z konkretnych informacji nie napisał, to w takim razie może jest tu aktualny pracownik omegi? Czy istnieje w ogóle realna szansa na otrzymanie tutaj pracy?

heston
@hapsz 07.01.2015, 12:48

wydaje mi się , że czy pracownicy w Omedze dobrze się spisują to również dosyć istotna sprawa. Wiadomo wtedy przynajmniej jakiego typu personelu poszukuje się w tym miejscu, albo czy jest szansa aby ewentualny słaby personel jakoś wygryźć. Także jeśli ma ktoś informacje o nich to też bym poprosił :)

piorun
@heston 09.03.2015, 21:40

firma posiada całkiem fajną lokalizację w Warszawie co zapewne dostarcza im wielu klientów. Wiadomo , że gdy mówimy o pracy w dużym mieście to jednym z głównych czynników na nie dla takiej firmy jest czynsz jaki trzeba płacić za lokal który się wynajmuje. Tutaj jednak nie wydaje się to być wielkim problemem

mANOLITO

Bardzo dobra i rzetelna firma. Polecam zarówno pod kątem usług, jak i pod kątem pracy

Maciej

Wykonywałem ostatnio u nich czyszczenie laptopa i formatowanie. Teraz komp śmiga jak nowy. A wszystko taniuchno jak barszcz.

gość

Zdecydowani idź do nich. Ostatnio wykonali mi naprawę i w tym czasie jak byłeś, to był tam ktoś w sprawie praktyk. Swoją robotę wykonują dobrze, więc jeśli jesteś dobry, to próbuj.

Gość

Musisz iść do serwisu i wypytać. To profesjonaliści, młodzi i zdolni, więc myślę, że mogą kogoś potrzebować.

Gość

Jestem zaskoczony profesjonalizmem serwisu. W jednym powiedzieli mi, że mogę ten komputer wyrzucić na śmietnik, bo nawet dając na sprzedaż, to nikt mi go nie kupi... A tutaj naprawili mi moją leciwą stacjonarkę.

Kaśka

Ożywili mój komputer!! Zalałam go kawą, ale na szczęście laptop działa. Polecam wszystkim!

Andrew

Polecam wszystkim ten serwis. Naprawa była szybka i policzono za nią niewiele. Komputer po niej działa jak nowy. Serwis w centrum (pasaż Muranów).

Karolina

Bardzo polecam ten serwis. Znajdują się w samym centrum (pasaż Muranów) i mają czynne również w soboty. Naprawy są szybko realizowane. Profesjonalnie i tanio, bardzo polecam.

Zostaw opinię o Omega Serwis Komputerowy Tomasz Janas - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Serwis Komputerowy Tomasz Janas