Kilanowski Wojciech Kancelaria Adwokacka

Piotrków Trybunalski

Opinie o Kilanowski Wojciech Kancelaria Adwokacka

Klient

Moim zdaniem to bardzo mało kompetentna osoba do wykonywania tego zawodu.Szanowny pan "ADWOKACINA" nie wykazał żadnych intencji oraz kroków do obrony w mojej sprawie.Wszystkie potrzebne informacje były pozyskiwane z obcych źródeł co było problemem dla moich bliskich po czym sz.p.przypisywał sobie dobre działanie w sprawie. W kwestii finansowej-DRAMAT obiecanki cacanki a głupiemu radość.Szczerze nie polecam dzięki jego pracy mój okres przebywania w areszcie wydłużył by się bardziej niż bardzo. NIE POLECAM TO SĄ DROGIE RZECZY MAŁO PRACY!!!!! JP.

Zostaw opinię o Kilanowski Wojciech Kancelaria Adwokacka - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kilanowski Wojciech Kancelaria Adwokacka