Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna

Piechowice

Opinie o Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna

Serwis TELE-KONEKT

Skoro uszkodził Pan kartę mechanicznie trudno spodziewać się innego rozwiązania! Żaden serwis nie przyjmie takiej karty. Podczas pierwszych dwóch reklamacji karta nie posiadała żadnych uszkodzeń. I zgodnie z wszelkimi procedurami przekazaliśmy ją do serwisu producenta - nie ma innej drogi reklamacji. Natomiast przy próbie trzeciej reklamacji karta była powyginana, a zważywszy na jej solidną konstrukcję musiała być poddana działaniu bardzo dużej siły.

Co słychać w Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna? Jeśli masz jakieś interesujące newsy o tej firmie, dodaj komentarz. Wypowiedz się, kreuj rynek pracy.

Zostaw opinię o Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna - Piechowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele-Konekt Justyna Cwetschek Cwetschek Justyna