Wrocław

Opinie o Studio Projektowo-Realizacyjne MODUS S.C. Tadeusz Kwaśniewicz Magdalena Kwaśniewicz

daniela

Czy ktoś wie, jaką drogą najczęściej Studio Projektowo-Realizacyjne MODUS poszukuje nowych pracowników lub stażystów? Ostatnio widzę zero ofert, może faktycznie nie ma w tej firmie rotacji, co w zasadzie dobrze wróży :)

A

Pracodawco, własnie zostałeś nominowany do nagrody społecznej pn. "Pracodawca przyjazny środowisku, Teraz Polska". O dalszym postępowaniu poinformujemy.

arti

bardzo ładny Właściciel Studia

Zostaw opinię o Studio Projektowo-Realizacyjne MODUS S.C. Tadeusz Kwaśniewicz Magdalena Kwaśniewicz - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Projektowo-Realizacyjne MODUS S.C. Tadeusz Kwaśniewicz Magdalena Kwaśniewicz