Rafago Marek Słupski

Katowice

Opinie o Rafago Marek Słupski

olej

Cześć Wam. Z tego co udało mi się dowiedzieć to dawniej ludziom niespecjalnie się tu dobrze pracowało. W tej chwili jest jednak lepiej i dalej szukają ludzi

Boguś

Polak po szkodzie odradzam picia z tych automatów są brudne na zewnątrz aż mucha nie siada wali z nich jak(usunięte przez administratora) od żygolaków :)

Mirek Nowak

syf brud przeterminowany towar nie rzetelna firma odradzam picia miałem po nich zatrucie żołądka z tych automatów.

stokrotka

RaFago to (usunięte przez administratora) oszuści. tyle odradzam mądrym ludziom

rafago to rpa wpolsce

A ciekawe skąd masz takie informacje??!! Kłamstwo!!

Zostaw opinię o Rafago Marek Słupski - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafago Marek Słupski