Sznura Przetwórstwo Rolno-Spożywcze

Opinie o Sznura Przetwórstwo Rolno-Spożywcze

Poszkodowany

Dziękuję za pierwsze @.

Poszkodowany

Wszelkie zaniechania wobec osób z Nimi współpracujących proszę o informację o brakach umów o pracę, brak opłacanych zus, nieplaceniu , obrażanie, nieprzestrzeganie bhp. Wszelakie informacje czy się poprawnie i uczciwie rozliczają w podatkach. Jak się rozliczają w relacji sprzedawca kupujący. Dlaczego nie płacą ,o długach . Informacje o stosowanej nieuczciwosci proszę na Poszkodowany.poszkodowany@interia. Pl.

poszkodowany

szukam osób poszkodowanych przez firmę Sznura czyli właściciela i jego syna.

ktos
@poszkodowany 18.09.2017, 23:22
szukam osób poszkodowanych przez firmę Sznura czyli właściciela i jego syna.

Napisz w jaki sposób cie oszukali podziel się z innymi wiedzą o tej paskudne firmie i paskudny dziadach

Agata
użytkownik zarejestrowany

@oko - bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Takie komentarze utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w Sznura Przetwórstwo Rolno-Spożywcze. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych pracowników, bądź uczestników wątku.

oko
@Agata 13.09.2017, 12:08

Jestem byłym pracownikiem i mam prawo wypowiedzieć się właśnie w takim tonie bo mam taką opinię na temat tej firmy a jednocześnie chce w taki mocny sposob ostrzec wszystkich potencjalnych pracowników przed tą firmą a Tobie nie znając sytuacji radze ZAMILCZ kobieto bo Twoja wypowiedź niczego konstruktywnego nie wniosła do wątku! !! Siedź i milcz bo udzielanie się nie jest Twoja mocna strona.

Ktoś kto Cię zna
@Agata 13.09.2017, 12:08

Agatka zjedz snickersa bo gwiazdorzysz a wiesz dobrze że nie masz za wiele do zaoferowania zwłaszcza intelektualnie.

Agata
użytkownik zarejestrowany

Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Czy nadal zatrudniają pracowników? Pojawiły się komentarze o przejęciu majątku firmy. Macie jakieś potwierdzone informacje na ten temat?

chleb 1

sieć franczyzowa tylko niby co ma się w niej sprzedawać? pewnie to co się już nie sprzedaje. A co sądzicie o zarządzie?

dawid

hehe ogórek ogórek

kierowca:)

Pracuje w tej firmie od ponad miesiaca nie praca jak praca ma swoje plusy i minusy ktos pisze ze zaczynal prace 4-5 rano... to idz do ogorkiewicza bedziesz zaczynal 3-4 ;) a dodatkowo ciezko zeby dostawca zaczynal prace o 8 czy 10. Dwa niektorzy myla pojecia bo to nie jest praca samego dostawcy lecz czesto vanselling a to juz roznica co do pieniedzy nie mam zadnych zastrzezen. Na dzien dzisiejszy jestem kierowca w miejscowosciach nadmorskich prace zaczynam 6-7 koncze 15-18 dystans max 100km w jedna strone wynagrodzenie okolo 1000zl/tygodniowo wiec niech kazdy odpowie sobie sam

Kołobrzeżanin
@kierowca:) 19.07.2016, 19:06

Jak Cie Ogórek wywalił to co masz powiedzieć.

kierowca:)

Piotr

A jak wygląda praca w laboratorium albo technologii? I czy naprawdę firma ma takie problemy finansowe? Poza tym chciałbym się czegoś dowiedzieć na temat samej firmy - atmosfery, wynagrodzeń itp. Firma zachęca do składania CV na swojej stronie.

@Piotr 21.04.2016, 20:06

Hehe... problemy -a kto ich dziś niema? Pensje wypłacają i premie więc chyba jest OK. Wyślij CV bo podobno kogoś szukali na to stanowisko

były kierowca

Pracowałem tam jako kierowca i powiem, że troche trzeba bylo sie najezdzic. Praca od poniedziałku do soboty. W sumie nie było tak zle, ale czasem te 12 godzin trzeba bylo wyjezdzic od 4-5 rano. Za to te panie co zbierają zamówienia telefonicznie byly za moich czasow troche nierozgarnięte bo dostawe dostawalem na 3 dni jazdy a one wszedzie obiecywaly ze bede u klienta pierwszego dnia. A bywało tak ze mialem miasta oddalone od siebie o ok 250 km.

robson

Pracuje u Sznury w weekendy za kolkiem ... jako osoba z zewnątrz nie mogę zlego słowa powiedzieć stawka ok kasa w tym samym dniu generalnie zero problemów !! aczkolwiek sytuacja może być inna jeśli ktoś pracuje w w/w firmie na etacie i na ten temat nie mogę się wypowiadać . Ja osobicie jestem bardzo zadowolony a Pan Sznura przynajmniej dla mej osoby jest ok !

er31

Szkoda chłopaka...

xxxx

Potrafi ktoś odpowiedzieć na jakich warunkach pracują tam kierowcy??? Pozdrawiam

Mario 75

Sznura

Zostaw opinię o Sznura Przetwórstwo Rolno-Spożywcze - Biernatki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sznura Przetwórstwo Rolno-Spożywcze