Mobilek Ośrodek Szkolenia Kierowców

Legionowo

Opinie o Mobilek Ośrodek Szkolenia Kierowców

monieek

nie wiem @janka czy mowa o tej samej firmie, coś mi się nie zgadza miejscowość. Jednak widziałem ofertę o której mówisz i przyznam, że jest bardzo interesująca. Wiadomo, praca nie jest bardzo wymagająca jako konsultant. Musisz znać angielski i mieć doświadczenie z routerami i całą resztą.

tamtam

Jak na Legionowo to rzeczywiście - są duzi. Nie zapominajmy jednak, że niedaleko obok jest Warszawa, gdzie są ośrodki egzaminacyjne, więc wiele osób woli jeździć w Warszawie i mieć obcykane trasy egzaminatorów - nie oszukujmy się tylko o to w tym chodzi. Poza tym nie wiem czy w Wwie nie ma niższych cen.

romin
@tamtam 21.02.2015 13:57

no dobra , ale z tego co mi przynajmniej wiadomo to w legionowie chyba również można zrobić prawo jazdy. W końcu jest to miasto i to w dodatku nie takie małe chociaż leży przy dużej metropolii jaką jest Warszawa. Wolałbym robić prawo jazdy właśnie w takim mieście niż w samej wawie gdzie pułapki są za każdym zakrętem

Ojciec

Mobilek jest sporym ośrodkiem, który jest widoczny na mieście - każdy to przyzna. Uważam, że polityka jaką się kierują powinna stawiać przede wszystkim na zatrudnianie wykwalifikowanych instruktorów, bo tylko w ten sposób można czegoś nauczyć innych, a przy okazji zadowolenia i wysokiej skuteczności starzy klienci będą przyprowadzać nowych klientów.

lis morski

mam odpowiednie patennty i szkolenia, chętnie załapałbym się na stanowisko [prowadzącego kursy motorowodne,i właśnie najchętniej na sternika. jakie trzeba spełnić wymagania żeby człowieka zatrudnili na takim stanowisku albo bardzo podobnym w Mobilek?proszę was o pilną odpowiedź w tej sprawie bo szybko praca potrzebna

czubak

robią przecież już od dłuższego czasu różne kursy motorowodne, jak np. na sternika czy holującego, pewnie o to chodzi

komin

jak to na wodzie?:) zaciekawiłeś mnie JANCIU:) na ich www nie znalazłem nic o zwodowaniu firmy http://mobilek.pl/

aaa

Kasia ludzie piszą ze ta szkoła to jedno wielkie oszustwo a ty dalej chcesz tu pracować!!! Omijać Mobilka z daleka!!!!!!!!!!!!

kursantka

Oni nie odpowiadają na żadne reklamacje, olewją wszystko.A prawnie jest tak, że jak nie dostałeś odp na reklamację, to jest uznana.Ja też pisałam i odpowiedzi nie dostałam

Kursant- wieczny

Wysłałem do nich reklamację. Co mam zrobic w przypadku braku odpowiedzi???

dramat

Nie da sie dodzwonic nie ma wolnych terminow. Ludzie zaplaccie sobie te 200 zl wiecej i zrobcie kurs w normalnej szkole

Zzzzz

Jak najbardziej się zgadzam, z kategorią B to samo. Jak ktoś się tam dodzwoni, to już jest sukces. Po trzech dniach jak się uda, rozmowa trwa po 30, 40 min, żeby rozpisac tylko częśc jazd, a raczej cisza w słuchawce, bo system jest zepsuty. Terminy tylko ta 5 rano, po godzinie. Na wszystko się już zgodziłam, żeby tylko jak najszybciej ukończyc ten kurs. Masakra.

Kasia

zdecydowanie nie polecam tej szkoły, organizacja godna pożałowania, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Mobilek Ośrodek Szkolenia Kierowców - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobilek Ośrodek Szkolenia Kierowców