Budomax Firma Consultingowo-Szkoleniowa Paweł Sereda

Przeworsk

Opinie o Budomax Firma Consultingowo-Szkoleniowa Paweł Sereda

maro

lilu, niestety się nie dowiesz, bo kilka lat temu budomax zakończył działalnośc. Ich domene - stronę internetową wykupiła firma lugor, która chyba działa w tej samej branży.

Jacek

Firma ok, zatrudniają kilku specjalistów. Robili ostatnio u nas szkolenie, prowadzone było przez specjalistę bhp i ratownika medycznego. Sprawdziłem ich papiery - wszystko ok. Polecam

Leszek

Popieram, że kadra jest młoda i nie tak doświadczona. Szkoda, że właściciel nie posiada uprawnień, bo na obecną chwilę nie powinien świadczyć usług bhp. Nie polecam.

Henry

Firma prężna ,dynamicznie się rozwijająca. Szkolenia z zakresy BHP na profesjonalnym poziomie

klient

z całym szacunkiem korzystałem z usług firmy i bez urazy ale sa lepsze firmy szkoleniowe, ja na pewno juz nie skorzystam, młoda kadra nie tak wykwalifikowana jak o sobie pisza

Zostaw opinię o Budomax Firma Consultingowo-Szkoleniowa Paweł Sereda - Przeworsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budomax Firma Consultingowo-Szkoleniowa Paweł Sereda