Danmar Systemy Komputerowe Daniel Maciejewski

Jelenia góra

Opinie o Danmar Systemy Komputerowe Daniel Maciejewski

misiek

Nie polecam tej firmy zero pojęcia o instalacjach komputerowych a co dopiero systemach negatywna opinia o tej firmie

robcio

co ty wypisujesz ! kogo Ty polecasz ?! Daniel to leń i paprok nie potrafi wykonać profesjonalnie powierzonych robót ! nikomu nie polecam, brak fachowości, solidności i wiedzy ! Takie firmy powinni zamykać z marszu. Ocene wystawiam niedostateczną bo niżej system nie przewiduje.

Zostaw opinię o Danmar Systemy Komputerowe Daniel Maciejewski - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danmar Systemy Komputerowe Daniel Maciejewski