HD Studio Mebli Kuchennych

Inowrocław

Opinie o HD Studio Mebli Kuchennych

tump

ale wiesz, też masz możliwość dopasowywania kolorów, faktur oraz robienia kuchni na wymiar, co jest bardzo ok

janina63

UWAGA !!! Ostrzegam wszystkich przed jakimkolwiek kontaktem z tą firmą. HD studio to wielcy naciągacze od ponad 9 lat czekam na dokończenie zamówionych mebli. Nawet komornik zrezygnował z ściągania z tej firmy wierzytelności. Takich jak jest wielu.

oszukana
@janina63 13.12.2014 10:59

Wiem, że pokrzywdzonych jest wielu między innymi ja (tez klientka tegoż pana) ale czy Pani probowała swoich roszczeń dochodzic w sądzie lub prokuraturze? Proszę o odp na adres email oszukani.meble@o2.pl

Zostaw opinię o HD Studio Mebli Kuchennych - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HD Studio Mebli Kuchennych