Studio Komputerowe BiA Barbara i Andrzej Majsterek

Nowy Dwór Gdański

Opinie o Studio Komputerowe BiA Barbara i Andrzej Majsterek

Paula

Nie polecam tego serwisu GSM! Oddałam tel. Po zalaniu do wysuszenia. Po kilku dniach oddali mi tel. Bez części tłumacząc że ich nie dałam. Kiedy kazalam sprawdzić monitoring facet zamiast przyznać mi rację i przeprosić, stwierdził "no rzeczywiście", i zamówił brakujące części bo okazalo się - że je zgubił!! Po 2,5 tyg. Dostałam sms że tel. Jest do odbioru. CHCIALAM TYLKO ŻEBY WYSUSZYĆ TEL. A oddano mi tel. Z PEKNIĘTYM WYŚWIETLACZEM. Właściciel serwisu jest niemiły, niesympatyczny, robi łaskę że obsługuje klientów. Wystarczyło przeprosić i przyznać się do błędu a nie mieć pretensje do klienta! Radzę zamknąć sklep i wybrać się na bezludną wyspę!!! Omijajcie ten punkt szerokim łukiem!!!!

Zostaw opinię o Studio Komputerowe BiA Barbara i Andrzej Majsterek - Nowy Dwór Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Komputerowe BiA Barbara i Andrzej Majsterek