Edukacja Polska S.A. Drukarnia

Marki

Opinie o Edukacja Polska S.A. Drukarnia

majn
użytkownik zarejestrowany

no tak, Marki pod Warszawą konkretnie. a może powiecie mi o co chodzi z tą autorską siecią przedszkoli u nich co ma się wkrótce pojawić? czy to oznacza pracę?

CHOPEN CAFFE

...ktoś kto nazwał nową grupę handlowców \"jeleniami\" miał racje, praktyka tej \"firemki\" jest taka sama co rok temu...brak kasy na wydruk książek, brak kasy na paliwo dla handlowców, brak kasy na prowizję....setki reklamacji, prawie każde zamówienie nie jest w pełni realizowane... ....PROPONUJĘ OGŁOSIĆ PUBLICZNIE o wywiązywaniu się EDUKACJI POLSKIEJ S.A wobec pracowników jak i klientów....

Zabo

Troszkę zaczeli płacić, należy się cieszyć?

Sawo, podziel się którą, żal patrzeć na tego kolegę. Moralność to nieznana strefa dla tego typa.

zgadzam się!!!!!!!!!!

ty kris nie możesz być pracownikiem tej drukarni bo byś wiedział że [usunięte przez moderatora] nie zapłacił ludziom za styczeń i luty zwolnił produkcje i tez im nie zapłacił czaruje wszystkich ze dostał kredyt a go nie dostanie hi hi

Mris

Kris, coś piłeś %, przed tymi wypocinami? Czy ktoś ci zapłacił? Bo nam w drukarni to nie płacą.

Zostaw opinię o Edukacja Polska S.A. Drukarnia - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edukacja Polska S.A. Drukarnia