Optometria-Karczewski S.C. Galeria Optyczna

Toruń

Opinie o Optometria-Karczewski S.C. Galeria Optyczna

abc

Widocznie atmosfera opiera się na dość dobrych stosunkach, bo relacje są całkiem niezłe, ale czy dorzucają jakieś benefity socjalne? Z góry dziękuję za odpowiedź.

orek

Pan (usunięte przez administratora) może i dobrze płaci, ale totalnie nie panuje nad emocjami. Nie polecam, bo można nabawić się nerwicy.

Pracowałeś w firmie Optometria-Karczewski S.C. Galeria Optyczna? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.

Zostaw opinię o Optometria-Karczewski S.C. Galeria Optyczna - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optometria-Karczewski S.C. Galeria Optyczna