OLSERWIS S.C.

Spręcowo

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o OLSERWIS S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OLSERWIS S.C.

tomasz

Chyba jednak od 2011 po tych wpisach anonimów coś się zmieniło na plus, jest chociaz kasa na czas?

gosc

Ludzie ogólnie w porządku, poza księgową. Odkąd została żoną właściciela palma jej odbiła. Dobrze, że już tam nie pracuję.

anonim

Byłem podwykonawcą i powiem tak nigdy więcej. Żadne umowy nic tam nie znaczą, terminy płatności to fikcja. Przestrzegam przed współpracą.

anonim

Ten kto tak pisze o byłym miejscu pracy jest osoba (usunięte przez moderatora) i nie spełnioną zawodowo prawdopodobnie zmienia pracę jak rękawiczki nigdzie nie pracuje długo, ponieważ powierzone obowiązki przerastają jego możliwości.Krótko mówiąc lubi się chwalić swoją osobą, innych krytykuje i ocenia a sobie zapomina zupełnie.W mojej ocenie to niespełniony NARCYZ

anonim

Firma totalnej porażki dla której prawo pracy to czarna magia. Wynagrodzenia wypłacane nieterminowo i w/g humoru właścicieli. Dodatki...tak czasem jest papier toaletowy w toalecie. Zero diet, wypłat za nadgodziny, delegacji, premii itp. Brud, bałagan, zero BHP generalnie ustrojstwo, bo nie firma nadająca się do kontroli US, PiP i ZUS. Chcesz poczuć się jak bydle nie człowiek aplikuj, obórka już czeka :)

anonim

Na płace narzekają tylko te osoby którzy tylko komentują i udają że pracują.Wszyscy są sprawiedliwie oceniani i według tego wynagradzani a tym co nie chcą pracować życze powodzenia w innych firmach.Umowy i zlecenia wystawiane są w odpowiednim czasie a osoby które przyszly do pracy poleżeć to czepiają sie wszystkiego i tylko punktują.Jakby pracowały uczciwie to i pracodawca by się nie zastanawiał z umową o prace.

anonim

Pewnie napisała to osoba pracująca w biurze bo ludzie ,którzy są na budowie mają inne zdanie na wypłatę się czeka ,pracuje się ponad godzinowo bez dodatków i bez diet w delegacji o umowę nie można się doprosic jakieś zlecenie w dobrym przypadku nie polecam tam tylko rodzina ma dobrą płacę i oczywiscie pracownicy biurowi bo takie są przepisy

Zostaw opinię o OLSERWIS S.C. - Spręcowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OLSERWIS S.C.