Budbaum SA

Białystok

Opinie o Budbaum SA

tadzio
użytkownik zarejestrowany

a czy orientuje sie ktos jak wyglada sprawa z puntu widzenia pracownika o firmie, chcialbym dowiedziec sie czegos jak wyglada tam praca,jako budolaniec jakie sa warunnki umowy

Z małym worem kasy

Niestety zgadzam się płatności tragedia. Brak możliwości uzyskania konkretnej odpowiedzi kiedy będą dokonywane przelewy a po 70 dniach h spóźnienia z ich strony mozna usłyszeć zarzut że należało się przygotować lepiej finansowo o inwestycji-)))). W jakim celu więc w/w firma podpisuje umowy z podwykonawcami i umawia się na jakieś terminy płatności skoro zdaje sobie sprawę że nie jest w stanie się wywiązać brawo, brawo,brawo

Sparzony

Relikt PRL-u z kapitalistyczno-cwaniakarskim wykorzystywaniem podwykonawców !! Jeśli macie bogatego sponsora to możecie jako podwykonawcy współpracować z tą firmą.Oczekiwanie na płatności wielomiesięczne !.Może kiedyś w końcu zapłacą ,a do tego czasu uzbrojcie się w masę cierpliwości,wiary i wór kasy na wypłaty dla swoich pracowników :-(

Szukasz pracy w Białymstoku?

Zostaw opinię o Budbaum SA - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budbaum SA