Opinie o Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o. w Białystok

Antyhalina Nowy wpis

Szef jak i jego konkubina chamscy, ogólnie uważam, żeby nie ona to byłby z niego dobry wlasciciel i przełożony. Da się z nim pogadać ale jak jest zły to wychodzi z niego cham. "Szefowa" moim zdaniem psychiczna. Wiecznie coś się w kasie nie zgadzało, jakies chore kalkulacje robila, traktuje z góry, krzyczy, rzucą wyzwiska, ogolnie struga damę na włościach, a zwykła z niej prostaczka. Jako kelner wszystko sprzątasz i zmywasz naczynia. Na recepcji trzeba prać pościel, wieszać ją i prasować. Dodatkowo czasami idziesz sprzatac pokoje albo pomagac na barze. W zasadzie praniem bym tego nie nazwała, pościel była prana na programie który trwał 15 minut. Wypłaty nigdy na czas i zawsze coś kombinowali uciąć-Szefowa bardziej. Rotacja duża, umowy na stale tam nie dostaniecie.

Jaka atmosfera panuje w firmie Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Praca.gov.pl z 31 maja. Czy jest rotacja?

nick

Jest licytacja tej "villi" Komornik zabiera za długi. OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI nr KW BI1B/00156900/5 Licytacja 09-09-2022r. o godz.10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Białymstoku mającego siedzibę przy ul.Mickiewicza 103 w sali nr XV, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: Willa Tanona-Chaber Spółka z o.o. położonej: 15-157 Białystok, ul. Skalna 1

Olga Nowy wpis
@nick

A czemu jest jakaś licytacja? Nie jestem w temacie. Możesz dać znać, o co chodzi?

... Nowy wpis
@Olga

Za długi

Ilona Nowy wpis
@...

I jak wynik?

Alicja

Aktualnie w tym miejscu jest aktywna rekrutacja na dwa stanowiska,, w tym instruktor fitness. Jednak zarobki ktore podaja 2000-3000 zl sa bardo bardzo niskie, nie jest tez podane czy to kwota netto czy brutto. Moze ktos napisac kto tam aktualnie pracuje lub pracowal jak jest warto wyslac cv ?

Beck

Pracując na recepcji robisz milion rzeczy na raz. Pranie, prasowanie, obsługa śniadań, sprzątanie restauracji, stanie za barem, pomoc na kuchni, jeszcze czasem pokoje trzeba sprzątać, przy okazji masz być miła dla gości.. Z szefem jeszcze można się dogadać, co nie zmienia faktu że to gbur, ale szefowa to już inna bajka. Ona jest ciągle stratna, ciągle odlicza od wypłaty rzekome błędy w rozliczeniach (sytuację niewyjaśnione, z przed kilku miesięcy, gdzie nawet niewiadomo kto był wtedy na zmianie). Wpada w szał, jak tylko zrobisz coś nie po jej myśli, krzyki nawet przy gościach. Najważniejsze to brak wypłat. Są opóźnienia, jak chcesz dostać wypłatę to musisz chodzić za szefem i szefową i prosić, a i tak usłyszysz że oni nie mają, że w przyszłym tygodniu. A "przyszły tydzień" to u nich pojęcie względne i ciągnie się tak kilka miesięcy. Ogólnie nie polecam, chyba że ktoś lubi pracę w biegu, stresie i bez wynagrodzenia.

Natalia
@Beck

to prawda

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pokojówkę/ Panią do sprzątania Jastrzębia Góra?
logo firmy Serwisant rowerowy
Natalia

Ludzie które obecnie pracują albo chcą pracować w tym tak zwanym "Hotelu", po pierwsze nie polecam w żadnym razie tam pracy!!!! Po drugie, dla pracowników dają umowę zlecenia, co nie oznacza że nie jesteści chronione za naruszenia dobra osobistego na podstawie art.24 KC. Więć jeżeli będziecie ofiarą (usunięte przez administratora) w tym hotelu (a wy będziecie, ponieważ sama pracowałam tam, dla tego wiem o czym mówię) polecam zbierać dowody takich zakazanych praktyk przez pracodawcę żeby pociągnąć do odpowiedziałalności, żeby póżniej żądać zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. Nagrywajcie filmik, albo zapisujcie rozmowę z szefem itd. Następnie do Sądu Okręgowego z oświadczeniem odpowiedniej treści obowiązkowo! Bo tak nie może być, żeby w dzisiejszych czasach pracownicy czy zleceniobiorcy cierpiali od takiego traktowania ze strony pacodawcy, dla tego że potrzebują pieniądza. Jeżeli jest prawo, to niech nas chroni. Ogólnie NIE POLECAM żadnemu pracy w tym hotelu, a ni na krótki okres (a dłużej się nie da po prostu), ani jako staż (lepiej w innym miejscu poszukać). Pracowałam tam, najgorsze miejsce pacy które miałam. Byłąm zwolniona z tego powodu, że na konieć miesiąca nie był zrobiony grafik pracy na przyszły miesiąć, kiedy zapytałam "szefa" kiedy amm przyjść, odpowiedział, że da znać. Po dwóch dniach dowiaduje się od koleżanek że jestem zwolniona z tego powodu, że nie przyszłam do pracy. Ja oraz starsza kobieta, która pracowała wraz ze mną (nie wiem z jakiejn przyczyny ona była zwolniona) przyszliśmy po wypłatę z osobą towarzysząca, ponieważ baliśmy "szefa", gdyż jest psychicznie nie zdrowy człowiek. Przekonacie się w tym, jeżeli pójdziecie tam pracować. Ludzie które napisali dobre opinie, to pewnie sami właściciele tej "Willi". (jeżeli będziecie pisali że boje się podawać nazwiska, to ja odpowiem że nie muszę) Podpisuje się pod wszystkimi negatywnymi opiniami.

Daniel

Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało w porządku. Hotel ładny i czysty. Ale właściciel to jakaś porażka. Wchodzi bez pukania do pokoju i krzyczy że mamy się pakować pomimo rezerwacji w danym dniu do godziny 24. Bardzo nieprzyjemny i chamski momentami wręcz agresywny. Udowodniłem że moja rezerwacja obowiązuje do 24 a ten jakby nic sobie z tego nie zrobił i cały czas krzyczał oraz groził że wezwie policję. Sytuacja a szczególnie zachowanie właściciela nie do pomyślenia w normalnym hotelu. Jedyną klasę z obsługi hotelu zachowała recepcjonistka która w spokojny sposób prosiła o polubowne załatwienie sytuacji, i przyznała że popełnili błąd. Mimo wszystko odradzam korzystania z usług tego hotelu ze względu na żenujące i agresywne zachowanie właściciela. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem i nie wiem jak można do swoich gości odzywać się w ten sposób nie okazując im żadnego szacunku.

Nie polecam brud (usunięte przez administratora) szefostwo nie miłe

Grażyna

Hej. Zauważyłam, że dodane tutaj opinie są jednak trochę sprzeczne. Ciekawi mnie ta rozbieżność. Mam nadzieję, że pomożecie podjąć mi właściwą decyzję związaną z zatrudnieniem w tym miejscu.Może ktoś z obecnych pracowników napisze coś więcej, jak aktualnie pracuje się w firmie Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o. i na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Pr
@Grażyna

Niektórym chyba po prostu odpowiada takie traktowanie... trzeba mieć stalowe nerwy, by pracować w tym miejscu

Pracownik 2

Nie polecam, brak szacunku do pracowników(no chyba, że podlizujesz się, donosisz na resztę... wtedy jesteś pracownikiem idealnym) i gości. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, radzę też dokładnie czytać to co dają do podpisania, pilnować swoich praw oraz nie mówić za dużo, ponieważ ściany w tym miejscu mają uszy- i to dosłownie.

Yeti

Polecam

Słowem wstępu... Na początku jeszcze jest okej. Z biegiem czasu masz coraz więcej na głowie, większe wymagania. Mobbing tam to standard. Nie znam nikogo kto tam pracował i pochlebnie się wyraził o tymże miejscu. Nie będę pisać już o zakresie obowiązków- w innych opiniach już była poruszona ta kwestia. Co do wypłaty-była ale za każdym razem człowiek się bał, że jej nie dostanie. Z racji koronawirusa- osoby mogły ubiegać się o pomoc od rządu- aleeee niestety nie pracownicy willi... Właściciel okazał się tak bardzo samolubny, że nawet nie chciał pomóc pracownikom i podpisać dokumenty... żenujące zwłaszcza, że nie ponosił za to dodatkowych kosztów. Nie informując pracowników- pozwalniał ich. W sumie wszyscy zatrudnieni na umowę zlecenie więc można przecież... Żona/ konkubina(nie znam ich oficjalnego statusu)właściciela najbardziej stosowała mobbing wobec wszystkich. Nikt jej nie pasował- wszyscy robią źle... A jak o coś zapytasz to wścieka się, bo sama- de facto- nie zna się- ale wymaga od wszystkich niemożliwego. Grozi, że wypłat nie będzie i używa patologicznych słów publicznie(chodzi tu o to, że osoba ta ma ubogie słownictwo skoro rzuca takimi epitetami). Oficjalnie mogę powiedzieć, że jest praca, która hańbi- właśnie w tym przybytku. To co działo się w okresie- w którym byłam pracownikiem- to można książkę napisać. Bardzo żałuje, że nie zostało to nagrane jako dowód na znęcanie się psychiczne i fizyczne nad pracownikiem.

@pracownik

Skoro jest tak jak piszesz to podpisz się imieniem. Nie lubię strasznie jak ktoś ma tak dużo do powiedzenia ale anonimowo. Tak się składa że pracowałam tam i jeśli będzie ok i firma po pandemi wróci na rynek to z miłą chęcią wrócę tam. Szefowa jest bardzo kulturalną osobą i dla mnie to co piszesz jest zrobione na złość bo być może zostałaś zwolniona i zapewne nie bez przyczyny.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o.?

Kata

Nie czepiają się. Robiszbswoje i jest ok.

Dagmara

@bbb a z czym dokładnie były problemy jeśli możesz zdradzić ?

Martita

Jeśli chodzi o zatrudnienie w willi polecam . Wypłata bez problemu, szefowie ludzie z ogromną wiedza i szacunkiem do personelu. Umowa od początku zatrudnienia. Jeśli ktoś chce pracować i nie leci w ciula jest to idealne miejsce na zatrudnienie.

Bbb
@Martita

To chyba jakis źart pracowłam tam i zawsze sa problemy z wszystkim.

@Bbb

Co masz na myśli że że wszystkim ? Nie jest to tak że kogoś bronię natomiast ja tu nic złego nie widzę. Wszystko jest jak najbardziej ok

@beck a czy może jakieś napiwki są na recepcji ? Albo premie ?

Beck
@Kasia

Pracowałam tam kilka lat i o napiwkach dla recepcji nie ma mowy, jak trafił się jakiś normalny gość, lub Białoruska rodzina to czasami można było dostać napiwek w restauracji, ale to chyba z litości ( goście widzieli że biegamy - recepcja - bar - recepcja - pranie)

Ktos

Taka fajna opinia ale jak już kogos oczerniasz z imionami to jesteś tchórz podawaj swoje imię to zobaczymy co na twoją pracę by się znalazlo czy jesteś ta osoba co książki czyta I kawusie by tylko w pracy pila a w nocy spala

Iwo

Narzekaliśmy jak była praca, w dobrej firmie a ciekawe co teraz będzie, też narzekanie że jest za dużo wolnego? Firma ok tylko, żeby poradziła sobie.

Również pracowała w tym hotelu. Na głowie recepcjonistki jest naprawdę tyle rzeczy, że po 12h pracy wraca się styranym za marny grosze, ale nie to jest najgorsze. „Szef” opryskliwy dla pracowników i gości. Nie waham się użycia, że to mobbing

Pracowałem krótko w tym hotelu i powem tak. Brudno, ubogo ,remont nie był rabony od dawno. Wszystko tam odpada,w niekturych lazenkach grzyb, nie ma rzeruwiek, hotel wygląda jak z czasu PPL. Właścicieli nie mają kultury osobistej a nie za grosz,nie umię rządzić hotelem. Pościel wygląda fatalnie i śmierdzi. Nie wiem jak na to paczą Sanepid i Inspiracja pracy, powinni zamknąć taki hotel a właścicieli podnieść konsekwencje.

Bartosz

Wypowiadasz się mało pochlebnie o standardzie hotelu, ale nie piszesz nic o warunkach zatrudnienia. Czy osoby do pracy są przyjmowane sezonowo, wtedy, kiedy jest więcej gości, czy można liczyć na stabilne zatrudnienie cały rok?

Dziwię mi że do ich hotelu przyjeżdżają gości, wenciej to z Białoruśi. Ja jak gość nie chciałem by tam być. Fakt że taniej ale lepiej zapłacić wenciej niż nocować w takiej dziurę. NIE POLECAM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o.?

Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Skalna 1
    15-157 Białystok

Willa Tanona - Chaber Sp. z o.o.