Mk Zejer S.C. Krzysztof Marta Zejer

Barszczewo

Opinie o Mk Zejer S.C. Krzysztof Marta Zejer

123qwer

Słuchajcie, Pan Krzyszfor Zejer jako właściciel zespołów szkół, przedszkoli etc. nie wypłaca pracownikom pensji za pracę. Inspekcja Pracy jest bezsilna. Oszust jakich mało. Dorobkiewicz. Jak można wykorzystywać młode Panie do odpowiedzialnej pracy, jaką jest opieka nad dziećmi i nie płacić im za pracę. Spokojnie, karma wraca..

dostawca

nie ty jeden czekasz. zakupy to już tylko za gotówkę

pracownica

pracuje w tej firmie dlugo i wiem czego oczekuje pracodawca a co daje w zamian za dobra i uczciwa prace. jesli przychodzi niechluj na kelnera to sory ale dlugo tu nie zagosci, jesli przychodzi wypindrzona madam do pracy w recepcji a zamiast mozgu ma sieczke to tez kilka dni i "dziekujemy tej pani". jesli ktos zasluzy to ma dobrze i pracuje latami...

Zostaw opinię o Mk Zejer S.C. Krzysztof Marta Zejer - Barszczewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mk Zejer S.C. Krzysztof Marta Zejer