Opinie o RK Jeans Gintrowicz sp.j. (Big Star) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy RK Jeans Gintrowicz sp.j. (Big Star). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RK Jeans Gintrowicz sp.j. (Big Star) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RK Jeans Gintrowicz sp.j. (Big Star) w Poznań

Miałłł kotek Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym bagnie! Pracownicy w porządku ale niestety wszyscy stamtąd uciekają po 2-3 miesiącach, zdarzają się przypadki, które rezygnują po jednym dniu próbnym. Ciągły wyscig szczurów, tylko target target i target. Właściciele non stop niezadowoleni, nigdy żadnej pochwały, cały czas zjebki. Katarzyna (szefowa ????) zawsze ma rację nawet jeżeli jej nie ma to trzeba przytaknąć, bo jak wyrazisz swoją opinię to podsumuje cię, że pyskujesz i później jedzie po tobie. Sama kiedyś była zwykłą pracownicą w tej firmie ale złapała p.Ryszarda za nogi i teraz wielka "pani" ze słomą w butach! Nie wspomnę już o ich "menager" Justynie, która pozjadała wszystkie rozumy! Praca tam to były najgorsze moje miesiące. Omijać to miejsce szerokim łukiem!!!

Edyta Nowy wpis
@Miałłł kotek

Tak właściwie to piszesz o aktualnej sytuacji? Bo nie żeby coś ale ostatnie opinie są dość dawne i tak jakby wszyscy przestali narzekać, więc może jest jednak lepiej?

Miałłł kotek Nowy wpis
@Edyta

Piszę o aktualnej sytuacji i chwili obecnej. Lepiej nie jest a wręcz przeciwnie!

Zawiedziona Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej miałam okazję pracować pod względem traktowania pracowników. Szefostwo to z pozoru starszy miły Pan i miła starsza Pani, wilki w owczej skórze. (usunięte przez administratora) zarobki śmiech na sali, traktują jak robota, najlepiej 12 h stania na baczność i zapieprzania jak motorek, tylko target target target , szczucie pracowników jeden na drugiego, wyścig szczurów. Nic tam nie ma na plus, ani atmosfera, ani praca, ani zarobki.Dodam, że za każdą jedną rzecz zaginioną przy inwentaryzacji płaci pracownik, nierzadko kilka stów na minusie!!!, łaskawie zgadzają się na spłaty w ratach.Jeśli jesteście zdesperowani to idźcie, ale traktujcie tą prace jako chwilowy przystanek, bo ta firma to dramat.

Czy w firmie panuje pozytywne nastawienie ?

Don

@Kociara czyli słabo płacą?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie RK Jeans Gintrowicz sp.j. (Big Star)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
majster

Może ktoś słyszał o rekrutacji w firmie? Warto starać się i aplikować?

Kociara
@majster

Na pewno nie, szkoda nerwów i psychiki a i tak.nie zarobisz

Kociara

Mobing, bardzo słabe zarobki, wyzysk, szefostwo to (usunięte przez administratora) i 3 metry mułu...Praca dobra na 2 miesiące żeby się zahaczyc jak nie ma wyjścia , radzę rozważyć każdą inna opcję, bo tam nie spotka was nic dobrego tylko poniżenie...

Maja

@szczera to rozumiem że pupilami są osoby z dużym utargiem?

Weronika

@szczera a na jakiej umowie pracowałaś ? I ile na poczatek dali?

Szczera

Miałam wątpliwą przyjemność pracowania w RK Jeans Gintrowicz (Tom Tailor), porażka, żenada i masakra w jednym. Szefostwo ma swoich pupili i im słodzi, a reszta pracowników to zło konieczne. Wiecznie niezadowoleni, pretensje o małe utargi. W sklepie o"przyjaznej atmosferze" zapomnijcie, wieczna walka o klienta, chamskie zachowania, donoszenie na współpracowników itd...(usunięte przez administratora)

Patryk

Cześć, czy można liczyć na szkolenia w tej firmie ?

Są na forum jacyś aktualni pracownicy Big Star Gintrowicz Sp.j., którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

Kiwro

Pracując w tej firmie wyniosłam same - oprócz fajnej załogi której mi mega szkoda. Odnośnie premii obcięli ją50% szok przykład zrobisz plan indywidualny na 93% to masz zapłacone 97 zł brutto śmiech na sali (strzał w kolano dla firmy bo nikomu nie będzie się chciało pracować tylko odbębnią prace i tyle) od tego odejmijcie sobie stawkę comiesięczne zabieranie pieniędzy na pseudo fundusz inwentaryzacyjny za który i tak cię oszukają. Zarobki kierownika są żałosne wręcz @#)) netto na klawiaturze komputerowej rozszyfrujecie. Zarobki pracowników fakt poszły w górę ale premie w dół i plany do tego w górę - są zawyżane i głupio tłumaczone. Wszystkie cenny poszły w górę jakość w dół tyle dobrze ze reklamacje są wszystkie uznawane jedyny +. Firmę nawet nie stać na wodę dla pracowników a o mikrofali zapomnijcie „kupcie sobie za swoje” żenada. Rotacja masakryczna bo każdy po 2-3 miesiącach widzi ze bez premii to żaden zarobek. Jeśli macie rozmowę z kimś z HR to nagrywacie ja bo później na umówię jest co innego i mega kłamią. Wymaganie nieadekwatne do zarobków. Ogólnie nie polecam. Sklepy ogólnie pozostawione samym sobie robisz co chcesz i tak cię nikt nie kontroluje..

Kiwro

Właściciel firmy doprowadził do tego ze nie opłaca się sprzedawac bo premi albo nie ma albo są porównywalne z tym ile płacicie za obiad za jedna osobę. Odbębniasz swoje i tyle. Brak wody brak mikrofali. Brak chęci do pracy bo się opłaca stawki kierownicze śmiech na sali każdy ucieka z tamta co 2-3 miesiące

bo tak

/Nie można tu powiedzieć nic dobrego. Pracujesz nadgodziny Spoko, premia jest uznaniowa więc ci ją obetną i wyjdziesz na to samo. Wpisujesz w grafik dzień wolny? on nikogo nie obchodzi. Chcesz wolne, zamień się z innym pracownikiem. Kierowniczka? Nawet w umowie tego nie ma, ewentualnie "szkoleniowiec" ale to i tak ty będziesz szkolic nowych pracowników. Szefowa? Rzuci Ci jakims chamstwem "ślepa jesteś" "jaki wygląd taka sprzedaż". Targety zawyżone do 90%, bo "sklep ponosi koszty". Uwagi na temat Twojego wyglądu to norma, kupowianie ubran za swoje też. A spróbuj zapomnieć koszulki na przebranie, pewnikiem usłyszysz że masz poszukać sobie czegoś na sklepie i oczywiście za to zapłacić. Na nowym sklepie same nowe osoby, reklamacja rozliczana przez 20 minut to norma, bo dziewczyna sie gubi w systemie. Mężczyzn nikt nie zatrudni, zapomnij nawet. ODRADZAM. Na większości sklepów masz złote dziewczyny, a na KIng Crossie rotacja straszna, winne kierownictwo.

Qwerty

Na atmosferę w pracy nie mozna narzekać, ponieważ współpracownicy to bardzo fajni ludzie. Zastrzeżenia jedynie do szefostwa. Codzienne wizyty w sklepie, wieczne niezadowolenie, zero pochwał, ciagle narzekanie na zbyt niskie obroty nawet przy braku klienta. Pracownicy z większym doświadczeniem nie maja szansy awans, musza doszkalać nowych, co powinno leżeć w zakresie obowiązków przełożonych. Ci, ktorzy wyrabiali nawet trzykrotnie wieksze targety nie dostawali premii, a zarabiali tyle co nowi, mniej obrotni pracownicy.

violcia

Big star Gintrowicz to teraz RK Jeans zmienili nazwę :-)

ruda

ODRADZAM! Ciągłe nadgodziny,ktore nie mają odzwierciedlenia w pensji,bo premia jest zawsze obcięta.Wieczne pretensje szefostwa,brak mozliwosci rozwoju oraz awansowania,pracownik z wieloletnim doswiadczeniem zarabia tyle co nowo przyjeta osoba, poniewaz brakuje osob do pracy...zenada. Panie w biurze,tragedia,wiecznie drą ryja o wszystko, w pracy musisz byc sprzedawca,ksiegową, kelnerka aby przynieść szefostwu herbatke...

ksksks

To praca w sklepie agencyjnym, a nie w sklepie firmowym! To jest różnica!

czort

Praca w bylej firmie Big Star Gintrowicz to cos strasznego calkowite podporzadkowanie sie pracodawcy od samego poczatku , notoryczne przychodzenie do pracy w czasie wolnym ,walka o klienta zeby wyrobic targety co sie z tym wiaze kłótnie na sklepie pomiędzy pracownikami bardzo duza zazdrość jak ktoś wyrabiał założony cel, kablowanie a mina szefowej wchodzącej codziennie do sklepów mówiła sama za siebie chować się po kontach ,kierownicy pomimo tego że są na sklepach (tylko dużych) nie mają nic do powiedzenia są taksamo podporządkowani jak resza zespołu zero samodzielnych decyzji nawet takich jak zwolnienie kogoś wcześniej z pracy żenada.Nie polecam pracy nikomu uciekać szkoda czasu.

zajączek wielkanocny

Szefowa Big Stara chodzi tak sztywno jak by kij od szczoty połkneła. Zapomiała jak zaczynała jako zwykły niewolnik-sprzedaca w tym sklepie. Szef troche bardziej cywilizowany pracodawca, potrafi sie usmiechnąć choć też ma swoje zajawki. Ogólnie obóz pracy spółka jawna.

Zuka111

Big star Poznań - praca jeden wielki wyścig szczurów, pensja najniższa krajowa plus premia za sprzedaż indywidualną i obrót sklepu targety miesięczne wygórowane, mało kto wyrabia swoją normę miesięczną, ogromne parcie na sprzedaż kłótnie związane ze sprzedażą inywidualną pretensje sprzedawców o podbieranie klientów, donoszenie na siebie nawzajem, wpisywanie uwag do notatnika dla szefostwa - dziecinada czułam sie jak w podstawówce, zachowanie typu "prosze pani ona mi podebrala klienta i żle poskładała sweterek" wstyd i żenada. Duża rotacja pracowników. Obowiązek noszenia w pracy ubrań firmowych Big star rzeczy te trzeba sobie zakupić samemu z 30 % rabatem najlepiej z najnowszej kolekcji czyli te najdroższe, przecenione nie sa mile widziane gdyż nie są wizytówką firmy. Kierownictwo nieprofesjonalne żeby nie powiedzieć infantylne. Rzeczy szyte w Bangladeszu bardzo słabej jakości, nie warte swojej ceny tak jak praca w Big Star nie warta włożonego trudu i fatygi.

Zostaw merytoryczną opinię o RK Jeans Gintrowicz sp.j. (Big Star) - Poznań

• Jak się pracuje w RK Jeans Gintrowicz sp.j. (Big Star)?

Zobacz opinie na temat firmy RK Jeans Gintrowicz sp.j. (Big Star) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

RK Jeans Gintrowicz sp.j. (Big Star)
1.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Poznańska 62 lok. 70
    60-853 Poznań

RK Jeans Gintrowicz sp.j. (Big Star)