Big Star Gintrowicz Sp.j.

Poznań

Opinie o Big Star Gintrowicz Sp.j.

bo tak

/Nie można tu powiedzieć nic dobrego. Pracujesz nadgodziny Spoko, premia jest uznaniowa więc ci ją obetną i wyjdziesz na to samo. Wpisujesz w grafik dzień wolny? on nikogo nie obchodzi. Chcesz wolne, zamień się z innym pracownikiem. Kierowniczka? Nawet w umowie tego nie ma, ewentualnie "szkoleniowiec" ale to i tak ty będziesz szkolic nowych pracowników. Szefowa? Rzuci Ci jakims chamstwem "ślepa jesteś" "jaki wygląd taka sprzedaż". Targety zawyżone do 90%, bo "sklep ponosi koszty". Uwagi na temat Twojego wyglądu to norma, kupowianie ubran za swoje też. A spróbuj zapomnieć koszulki na przebranie, pewnikiem usłyszysz że masz poszukać sobie czegoś na sklepie i oczywiście za to zapłacić. Na nowym sklepie same nowe osoby, reklamacja rozliczana przez 20 minut to norma, bo dziewczyna sie gubi w systemie. Mężczyzn nikt nie zatrudni, zapomnij nawet. ODRADZAM. Na większości sklepów masz złote dziewczyny, a na KIng Crossie rotacja straszna, winne kierownictwo.

Qwerty

Na atmosferę w pracy nie mozna narzekać, ponieważ współpracownicy to bardzo fajni ludzie. Zastrzeżenia jedynie do szefostwa. Codzienne wizyty w sklepie, wieczne niezadowolenie, zero pochwał, ciagle narzekanie na zbyt niskie obroty nawet przy braku klienta. Pracownicy z większym doświadczeniem nie maja szansy awans, musza doszkalać nowych, co powinno leżeć w zakresie obowiązków przełożonych. Ci, ktorzy wyrabiali nawet trzykrotnie wieksze targety nie dostawali premii, a zarabiali tyle co nowi, mniej obrotni pracownicy.

violcia

Big star Gintrowicz to teraz RK Jeans zmienili nazwę :-)

ruda

ODRADZAM! Ciągłe nadgodziny,ktore nie mają odzwierciedlenia w pensji,bo premia jest zawsze obcięta.Wieczne pretensje szefostwa,brak mozliwosci rozwoju oraz awansowania,pracownik z wieloletnim doswiadczeniem zarabia tyle co nowo przyjeta osoba, poniewaz brakuje osob do pracy...zenada. Panie w biurze,tragedia,wiecznie drą ryja o wszystko, w pracy musisz byc sprzedawca,ksiegową, kelnerka aby przynieść szefostwu herbatke...

ksksks

To praca w sklepie agencyjnym, a nie w sklepie firmowym! To jest różnica!

czort

Praca w bylej firmie Big Star Gintrowicz to cos strasznego calkowite podporzadkowanie sie pracodawcy od samego poczatku , notoryczne przychodzenie do pracy w czasie wolnym ,walka o klienta zeby wyrobic targety co sie z tym wiaze kłótnie na sklepie pomiędzy pracownikami bardzo duza zazdrość jak ktoś wyrabiał założony cel, kablowanie a mina szefowej wchodzącej codziennie do sklepów mówiła sama za siebie chować się po kontach ,kierownicy pomimo tego że są na sklepach (tylko dużych) nie mają nic do powiedzenia są taksamo podporządkowani jak resza zespołu zero samodzielnych decyzji nawet takich jak zwolnienie kogoś wcześniej z pracy żenada.Nie polecam pracy nikomu uciekać szkoda czasu.

zajączek wielkanocny

Szefowa Big Stara chodzi tak sztywno jak by kij od szczoty połkneła. Zapomiała jak zaczynała jako zwykły niewolnik-sprzedaca w tym sklepie. Szef troche bardziej cywilizowany pracodawca, potrafi sie usmiechnąć choć też ma swoje zajawki. Ogólnie obóz pracy spółka jawna.

Zuka111

Big star Poznań - praca jeden wielki wyścig szczurów, pensja najniższa krajowa plus premia za sprzedaż indywidualną i obrót sklepu targety miesięczne wygórowane, mało kto wyrabia swoją normę miesięczną, ogromne parcie na sprzedaż kłótnie związane ze sprzedażą inywidualną pretensje sprzedawców o podbieranie klientów, donoszenie na siebie nawzajem, wpisywanie uwag do notatnika dla szefostwa - dziecinada czułam sie jak w podstawówce, zachowanie typu "prosze pani ona mi podebrala klienta i żle poskładała sweterek" wstyd i żenada. Duża rotacja pracowników. Obowiązek noszenia w pracy ubrań firmowych Big star rzeczy te trzeba sobie zakupić samemu z 30 % rabatem najlepiej z najnowszej kolekcji czyli te najdroższe, przecenione nie sa mile widziane gdyż nie są wizytówką firmy. Kierownictwo nieprofesjonalne żeby nie powiedzieć infantylne. Rzeczy szyte w Bangladeszu bardzo słabej jakości, nie warte swojej ceny tak jak praca w Big Star nie warta włożonego trudu i fatygi.

Zostaw opinię o Big Star Gintrowicz Sp.j. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Big Star Gintrowicz Sp.j.