Centrum Filmowe Helios

Lubin

Opinie o Centrum Filmowe Helios

Operator

oka zly jestem sorka ale po wyjsciu z kina Jakis bandzior za mna biegl i sie zdenerwowalem a tu tylko Dyrektor Ewelina sorka zapomnijmy)) )

Operator

Tylko imprezy integracje robicie a jak cos do tego zgubilem telefon i nikt mi nie oddal dzieki wiecej nie ide nie powiem ze czekam na kierownika a go nie ma bo puszcza film zall zero profeniolazimu nie polecam pracy w tym kieracie

marta

Praca sama w sobie jest dość prosta. Młoda ekipa, dużo pozytywnej energii oraz współpraca między pracownikami genialna. Zarobki są baaaaaardzo niskie a do tego dochodzą jeszcze kosmiczne wymagania p. dyrektor, która z nieodłącznym uśmiechem na twarzy ochrzania każdego po kolei. Dobra praca dla kogoś, kto potrzebuje odrobinę zarobić, a tymczasowo nie ma innych propozycji.

Śmiech na sali, kierowniczka [usunięte przez moderatora] niszczy atmosfere. Marna kasa

Zostaw opinię o Centrum Filmowe Helios - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Filmowe Helios