Centrum Filmowe Helios
3 6 5 5 1

Opinie o Centrum Filmowe Helios

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Są na forum jacyś pracownicy firmy Centrum Filmowe Helios? Jak Wam się tam pracuje?

Operator
 Opinia

oka zly jestem sorka ale po wyjsciu z kina Jakis bandzior za mna biegl i sie zdenerwowalem a tu tylko Dyrektor Ewelina sorka zapomnijmy)) )

Operator
 Opinia

Tylko imprezy integracje robicie a jak cos do tego zgubilem telefon i nikt mi nie oddal dzieki wiecej nie ide nie powiem ze czekam na kierownika a go nie ma bo puszcza film zall zero profeniolazimu nie polecam pracy w tym kieracie

Tak1Nie

marta
 Opinia

Praca sama w sobie jest dość prosta. Młoda ekipa, dużo pozytywnej energii oraz współpraca między pracownikami genialna. Zarobki są baaaaaardzo niskie a do tego dochodzą jeszcze kosmiczne wymagania p. dyrektor, która z nieodłącznym uśmiechem na twarzy ochrzania każdego po kolei. Dobra praca dla kogoś, kto potrzebuje odrobinę zarobić, a tymczasowo nie ma innych propozycji.

Opinia

Śmiech na sali, kierowniczka [usunięte przez moderatora] niszczy atmosfere. Marna kasa

Zostaw opinię o Centrum Filmowe Helios - Lubin