Rolnik Sp.j. Firma Handlowa

Mikołów

Opinie o Rolnik Sp.j. Firma Handlowa

memo

Bardzo słabe zarobki ,zero socjalu harówka gorzej niż na kopalni.

Biuro

Firma dno

Magazyn

Stanowczo odraszam

Magazyn

Stanowczo odraszam

Ph wroclaw

Witam wszystkich, odradzam prace w tej firmie.

Agaga

Odradzam pracowałam - ci co mieli trochę oleju w głowie i "jaja" już pouciekali to co pozostało to garstka niezaradnych życiowo lub zastraszonych + kryminaliści(dosłownie więźniowie zakładu karnego)+sezonowo wyzyskiwani ukraińcy, zakładem rządzi psychopata który nie słyszał o kodeksie pracy i np. uważa że urlop pracowników należy do niego i udziela go wtedy kiedy uważa za słuszne lub za karę(uzasadnienie:"nie chcę widzieć tego pana w pracy przez tydzień"),wszelkie przestoje firmy płatne-własnym urlopem, wolne dla wszystkich Polaków dni tj.11.11 pracujące,za wypłatę można tylko umrzeć z głodu,socjal typu bony,wczasy pod gruszą - zero, warunki pracy jak w obozie.

PH

Firma nie placi moze zaczela nie placic pensji na czas. Produktu sie pogorszyly, konkurencja wyprzedza ich o lata swietlne. Samochody po 200 tys. km przebiegu. Firma bankrut , juz chodza takie pogloski w biurze

PH Rolnik
@PH 29.01.2016 21:12

Witak wszystkich, pracuję w tej firmie ale zaczynam szukać pracy bo w firmie jest coraz gorzej. Brak rozwoju oraz praca za darmo bez dbania o pracownika. Nie polecam tej firmy gdyż w konkurencji zarobisz 3 razy tyle. Firma Rolnik płaci 1500 pln + prowizję 300-800 pln Konkurencja ma wyższą podstawę niż wyrabiam z premią. W następnym tygodniu idę własne na rozmowę. Więc pewnie będą szukać kogoś na moje miejsce. Nie polecam pracy produkty coraz gorszej jakości firma chyba zaczyna oszczędzać.

ph
@PH Rolnik 30.01.2016 00:28

Kolego poleca konkurencję po sąsiedzku płaca x 2 imają samochody nowe Kia.

PH

Witam, nie polecam tej firmy firma ta nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych. Nie reguluje na czas faktur od dostawców. Sprzedają produkty tylko i wyłącznie bo są najtańsze. NIE POLECAM SZKODA CZASU

Anty Rolnik

Zgadzam sie z tym, nie polecilbym nawet najgorszemu wrogowi pracowac w tej firmie, niby taka renoma, a PH jezdza seicentami z przebiegiem ponad 200 tys, i gdzie tutaj dbanie o pracownika, normalny [usunięte przez moderatora]ludzi, a juz nie wspomne o premii, zeby zrobic wymagane 30 tys. czlowiek musi dac z siebie z 200%, a i tak dostanie marne 300zl, haha smiech na sali. A kierownik [usunięte przez moderatora]. to lagodnie mowiac do smiec, i kretacz jakich malo.

emil

hahaha śmiechu warte,to chyba pan kierownik sobie taką opinie wystawił.ludzie niewierzcie,marna kasa ,marna robota zero perspektyw na przyszłość!!

Zostaw opinię o Rolnik Sp.j. Firma Handlowa - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rolnik Sp.j. Firma Handlowa