Gawroński Jacek Ram Skup - Sprzedaż Komputerów

Sosnowiec

Gawroński Jacek Ram Skup - Sprzedaż Komputerów

Opinie o Gawroński Jacek Ram Skup - Sprzedaż Komputerów

Klientka z Katowic

Nie polecam! Niemiła obsługa - wręcz chamska! Omijaj szerokim łukiem tą firmę! Chciałam sprzedać części komputerowe. Pan [usunięte przez moderatora] po wielu dniach zwłoki, że to nie ma czasu, że ma awarie wkońcu zwrócił niepełny sprzet jaki dałam do sprzedania na skup. Termin na potwierdzeniu był na następny dzień a ja czekałam cały tydzien!!! Za sprawne części chcial 1/5 tego co oferowały mi inne skupy. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora] z Katowic, a ty kolego powyżej dziwnie piszesz jakbyś to ty był panie [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Gawroński Jacek Ram Skup - Sprzedaż Komputerów - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gawroński Jacek Ram Skup - Sprzedaż Komputerów