Boma Sklep Spożywczo-Przemysłowy Andrzej Bartold

Otwock

Opinie o Boma Sklep Spożywczo-Przemysłowy Andrzej Bartold

stała klientka

Mam uwagi dotyczące ilości towaru w sklepie. Klienci, którzy wracają z pracy około godziny 18 już nie dostaną chleba razowego, czy naprawdę nie można więcej zamówić, tak żeby ludzie pracujący tez dostali? Czy jest to tylko sklep dla emerytów, którzy przez cały dzień wykupują cały dobry towar, a nam zostają tylko resztki. Mam również uwagę co do asortymentu papierosów, przeważnie w weekend brakuje.

Zostaw opinię o Boma Sklep Spożywczo-Przemysłowy Andrzej Bartold - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boma Sklep Spożywczo-Przemysłowy Andrzej Bartold