Ascom Paweł Sowa

Jodłówka-Wałki

Opinie o Ascom Paweł Sowa

vghj

co masz na myśli czy sytuacja się zmieniła? Z tego co wiem miała na przestrzeni lat różne opinie, mój znajomy tam pracował, to nie ocenił ani źle ani dobrze, czyli neutralnie. Wiec chyba źle nie jest.

Zibi

Jak oszukiwał, tak oszukuje, czego się więcej po nim spodziewać, mam tylko nadzieje, że kara będzie długa i uciążliwa, i pyskaty(usunięte przez administratora). też za swoje dostanie.

Olaf

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Sasetka

A gdzie pracujesz w tej firmie, gdzie jest siedziba, albo jakiś zakład?

KLIENT

MOŻE I ZAROBKI SĄ DOBRE ALE TO KOSZTEM ROLNIKÓW KTÓRY NIE SĄ WYPŁACANE PIENIĄDZE ZA DOSTARCZONY TOWAR!!!!! PREZES FIRMY PAWEŁ SOWA NAWET NIE CHCE WYJŚĆ DO ROZMOWY I WYTŁUMACZYĆ SIĘ DLACZEGO NIE PŁACI TYLKO WYSYŁA PRACOWNIKA. ZALEGA MI KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH ZA TOWAR IA TERMIN WYPŁATY UPŁYNĄŁ JUZ BARDZO DAWNO TEMU. TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD TEJ FIRMY!

Zostaw opinię o Ascom Paweł Sowa - Jodłówka-Wałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ascom Paweł Sowa