Piekarnia "Sezam"

Chodzież

Piekarnia "Sezam"

Opinie o Piekarnia "Sezam"

Sławomir

Dosyć niedawno widziałem ofertę pracy w firmie Piekarnia Sezam, posiadacie informacje jak obecnie rozwija się ta firma na rynku piekarniczym? Jakie dodatki płacowe oferują swoim pracownikom, można liczyć na bony świąteczne? Co z czasem pracy piekarza, tryb 12 godzin pracy i 2 zmiany? Zachęcam was do odpowiedzi, najnowsze komentarze w tym wątku będą tu bardzo pomocne.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Piekarnia "Sezam"? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Maciej

Nie polecam Pani chyba Estery która całymi nocami swoim bardzo charakterystycznym piszczącym głosem zakłóca spokój na ulicy! Nie wiem czym zajmuje się tam ta Pani, ale jak pomyślę, że ma styczność z chlebem który mamy zjeść na śniadanie... to mi się go odechciewa... w piekarni powinna pracować schludna kadra.

kezi

dwa razy w tygodniu @paloa to jest tak często ? a mi się wydawało że piekarnie codziennei są zaopatrzane

ron70

Przyłączam się do poprzedniej opinii. Od tego czasu nic się nie zmieniło - totalny olew !!!

bonin

Pieczywo dobre, ale dystrybucja fatalna. Dzisiaj (15.01.14) o godz. 9-tej jeszcze nie dotarł samochód do sklepu przy ul. Bonin w Poznaniu. Kto kupuje pieczywo o tej godzinie, stąd potem zwroty. Wydaje się, że nie specjalnie to interesuje szefostwo zakładu !!!

Zostaw opinię o Piekarnia "Sezam" - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia "Sezam"