Opinie o Zakład Piekarniczy Sezam Sp. z o.o. w Chodzież

counter
3 8 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Zakład Piekarniczy Sezam Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Stefan Nowy wpis

Jeśli oczekiwanie dobrej pracy jest odbierane jak wyzysk to nie bardzo wiem za co firma miałaby płacić?

Sławomir Nowy wpis

Dosyć niedawno widziałem ofertę pracy w firmie Piekarnia Sezam, posiadacie informacje jak obecnie rozwija się ta firma na rynku piekarniczym? Jakie dodatki płacowe oferują swoim pracownikom, można liczyć na bony świąteczne? Co z czasem pracy piekarza, tryb 12 godzin pracy i 2 zmiany? Zachęcam was do odpowiedzi, najnowsze komentarze w tym wątku będą tu bardzo pomocne.

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Piekarnia "Sezam"? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Maciej

Nie polecam Pani chyba Estery która całymi nocami swoim bardzo charakterystycznym piszczącym głosem zakłóca spokój na ulicy! Nie wiem czym zajmuje się tam ta Pani, ale jak pomyślę, że ma styczność z chlebem który mamy zjeść na śniadanie... to mi się go odechciewa... w piekarni powinna pracować schludna kadra.

kezi

dwa razy w tygodniu @paloa to jest tak często ? a mi się wydawało że piekarnie codziennei są zaopatrzane

ron70

Przyłączam się do poprzedniej opinii. Od tego czasu nic się nie zmieniło - totalny olew !!!

bonin

Pieczywo dobre, ale dystrybucja fatalna. Dzisiaj (15.01.14) o godz. 9-tej jeszcze nie dotarł samochód do sklepu przy ul. Bonin w Poznaniu. Kto kupuje pieczywo o tej godzinie, stąd potem zwroty. Wydaje się, że nie specjalnie to interesuje szefostwo zakładu !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Piekarniczy Sezam Sp. z o.o. - Chodzież

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 8 ocen.