Pałac Sieniawa

Sieniawa

Opinie o Pałac Sieniawa

Zuzanna

Osoby zainteresowane pracą w Pałacu Sieniawa zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego dla naszego portalu udzielił dyrektor hotelu. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,868579,wywiad-konrad-leszczynski Znajdziesz tam odpowiedź na pytania takie jak: W jaki sposób inwestują Państwo w rozwój swoich pracowników? Na jakie dodatkowe bonusy mogą liczyć pracownicy firmy? Czy firma organizuje wyjazdy lub imprezy integracyjne dla swoich pracowników? Która z informacji zawartych w wywiadzie była dla Ciebie najciekawsza?

wapń

Hej, a wiecie jakie są u nich średnie zarobki? Dzięki

spocony weselnik

Dobra jakościowo i wydajna klimatyzacja zawsze da radę, w usa nie takie są upały 80% wilgotność i 40 stopni w cieniu i klima smiga aż miło, nikt nie marudzi ze za zmino ze wieje, jak ci zimno to se sweter wez, przy takich upałach nieda sie mysleć nawet a co dopiero tanczyć i tam wszyscy to wiedzą, niestety organizacyjnie jeszcze 15-20 lat nam do zachodu, dobrze że w innych kwestiach gonimy zachód bo by była kaplica.

spocony weselnik

No tak tylko mogliby nie oszczędzać na klimatyzacji podczas upałów, a jeśli jako taka tam jest (przenośna) pokoje w upalne dni to istne sauny. W krajach zachodnich nawet jak zabytek to montują klimatyzację, a u nas konserwator stary tetryk nie pozwala ot taka wschodniopolska mentalność starych gburów,

mistrz patelni

byl badford, teraz jest Arche jako firma zarzadzajaca.

mistrz patelni

Jako pracownik palacu uwazam ze teraz jest tu calkiem spoko. Kazdy moze sprobowac tu swoich sil na roznych stanowiskach. Pozdro!

Mój

Podejrzewam, że nie ma takiej możliwości. Jeżeli staremu składowi zależy na pracy a istnieje taka chora rywalizacja to podejrzewam, że znajdą sposób na to aby jakoś się utrzymać. Ale mam coraz większe wątpliwości czy jest sens aplikować do firmy w której w ten sposób odbywa się praca. To jest u nich standard?

GRUPA ARCHE

GRUPA ARCHE - JAKO NOWY NAJEMCA PAŁACU W SIENIAWIE, PRAGNIE POINFORMOWAĆ, IŻ ZAMIESZCZONE PONIŻEJ WPISY ODNOSZĄ SIĘ DO OKRESU SPRZED GRUDNIA 2013. GRUPA 'ARCHE' NALEŻY DO CZOŁÓWKI DOBRYCH PRACODAWCÓW POLSKI. ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ (arche.pl) ORAZ NA NOWĄ STRONĘ PAŁACU W SIENIAWIE (palacsieniawa.pl) POZDRAWIAMY ARCHE

abra

Jak się pracuje teraz w Pałacu. Chciałbym, złożyc podanie na stanowisko kelner.Proszę o szczerą odpowiedż.

piotr

a co to w ogóle znaczy, że nowy personel wymiata stary? to chyba decyzja właścicieli? gdzie był taki artykuł?

gawi

widziałem ostatnio artykuł o Pałacu Sieniawa gdzie pisano, że nowy personel wymiata stary. To prawda?

kuba

no i jak @locke zabrałeś żonę do Pałacu? co było zagwarantowane w wejściówce i jak sam personel się spisywał?

kali

Zdjęcia na stronie internetowej musza być ładne, pewnie kilka poprawiano w photoshopie, czy coś. Nie skupiałbym się na tym. Napiszcie jak Pałac Sieniawa traktuje pracowników i czy jest szansa się załapać. Z góry dzięki.

locke

Z tego co widziałem na stronie Pałacu Sieniawa to wygląda to ładnie, a wygląd zewnętrzny robi wrażenie, może zabiorę tam żonę na dzień kobiet, cena to 70 zł za osobę.

Weronika

A nawiązując do wypowiedzi gościa hotelowego- to nikt nie musi nikogo całować ani tytułować. Wystarczy zauważyć pozytywne zmiany i się z tego cieszyć, że ktoś w końcu tchnął życie w ten piękny pałacyk. :]

Kevin Mitnick

anty lolo - 2012-09-07 15:34:52 dziwne że teraz lolo się odezwał, czyżby ten wpis był zamierzony ?Zamierzony czy nie zamierzony ważne, że prawdziwy. Na szczęście wpisów nie można anulować, dzięki czemu czarno na białym widać co ma być widoczne. Czyli smutną prawdę. Realia w których to pracownik chce rządzić przełożonym. Bardzo przykre.

anty lolo

dziwne że teraz lolo się odezwał, czyżby ten wpis był zamierzony ?

lolo

Pałac zmienia się na lepsze, w przeciągu roku widoczne zmiany na +. Co do spraw personalnych, to dużo nowych twarzy ostatnio ale pracownicy ci sprawiają lepsze wrażenie

Wer

Szczera ty to powinnaś najpierw nauczyć się poprawnej polszczyzny, zanim ocenisz kogokolwiek ;)

hmmm

Słyszałem, że odkąd "nowy" rządzi w Pałacu w Sieniawie, dużo osób odeszło z pracy tam, czy jest aż tak żle???

Nadal trzymam kciuki

Jak coś jest choć trochę różne od orginału, to nie jest to plagiat! Poza tym ten Pan jako właściciel może nazywać swoją firmę czy miejsca w Pałac Hotelu jak chce, oby tylko nie ku czci Adolfa Hitlera.

yhy

Tak mnie zastanawia jeden fakt skoro tak Ci źle było w tej pracy po co tyle lat tam pracowałeś :-), porażka

Bambaryła

A nadal rządzi tym wszystkim mistrz Kochan?

xxl

Człowieku co Ty piszesz !!! Jeden wielki wyzysk. Pracowałem w tej firmie ładnych parę lat i mogę z całą stanowczością zaprzeczyć Twoim słowom. Za "rządów"[usunięte przez admina] firma ta popada w doszczętną ruinę. Komfort tego hotelu pozostawia wiele do życzenia a podejście władzy do pracownika i gościa to szkoda mówić. Zarobki również marniutkie... Pozdrawiam

Zostaw opinię o Pałac Sieniawa - Sieniawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałac Sieniawa