Pałac Sieniawa
counter
4 9 25 5 1
Zuzanna Nowy wpis

Niezbyt wiele informacji na temat pracy w firmie Pałac Sieniawa można znaleźć. Na forum pojawiło się kilka komentarzy, jednak są one już sprzed jakiegoś czasu. Przydałoby się odświeżyć podstawowe informacje na temat warunków oraz atmosfery w pracy, dlatego chciałabym Was prosić o wypowiedź na ten temat.

Zuzanna Nowy wpis

Osoby zainteresowane pracą w Pałacu Sieniawa zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego dla naszego portalu udzielił dyrektor hotelu. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,868579,wywiad-konrad-leszczynski Znajdziesz tam odpowiedź na pytania takie jak: W jaki sposób inwestują Państwo w rozwój swoich pracowników? Na jakie dodatkowe bonusy mogą liczyć pracownicy firmy? Czy firma organizuje wyjazdy lub imprezy integracyjne dla swoich pracowników? Która z informacji zawartych w wywiadzie była dla Ciebie najciekawsza?

wapń Nowy wpis

Hej, a wiecie jakie są u nich średnie zarobki? Dzięki

spocony weselnik Nowy wpis

Dobra jakościowo i wydajna klimatyzacja zawsze da radę, w usa nie takie są upały 80% wilgotność i 40 stopni w cieniu i klima smiga aż miło, nikt nie marudzi ze za zmino ze wieje, jak ci zimno to se sweter wez, przy takich upałach nieda sie mysleć nawet a co dopiero tanczyć i tam wszyscy to wiedzą, niestety organizacyjnie jeszcze 15-20 lat nam do zachodu, dobrze że w innych kwestiach gonimy zachód bo by była kaplica.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

spocony weselnik

No tak tylko mogliby nie oszczędzać na klimatyzacji podczas upałów, a jeśli jako taka tam jest (przenośna) pokoje w upalne dni to istne sauny. W krajach zachodnich nawet jak zabytek to montują klimatyzację, a u nas konserwator stary tetryk nie pozwala ot taka wschodniopolska mentalność starych gburów,

mistrz patelni

byl badford, teraz jest Arche jako firma zarzadzajaca.

mistrz patelni

Jako pracownik palacu uwazam ze teraz jest tu calkiem spoko. Kazdy moze sprobowac tu swoich sil na roznych stanowiskach. Pozdro!

Mój

Podejrzewam, że nie ma takiej możliwości. Jeżeli staremu składowi zależy na pracy a istnieje taka chora rywalizacja to podejrzewam, że znajdą sposób na to aby jakoś się utrzymać. Ale mam coraz większe wątpliwości czy jest sens aplikować do firmy w której w ten sposób odbywa się praca. To jest u nich standard?

GRUPA ARCHE

GRUPA ARCHE - JAKO NOWY NAJEMCA PAŁACU W SIENIAWIE, PRAGNIE POINFORMOWAĆ, IŻ ZAMIESZCZONE PONIŻEJ WPISY ODNOSZĄ SIĘ DO OKRESU SPRZED GRUDNIA 2013. GRUPA 'ARCHE' NALEŻY DO CZOŁÓWKI DOBRYCH PRACODAWCÓW POLSKI. ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ (arche.pl) ORAZ NA NOWĄ STRONĘ PAŁACU W SIENIAWIE (palacsieniawa.pl) POZDRAWIAMY ARCHE

abra

Jak się pracuje teraz w Pałacu. Chciałbym, złożyc podanie na stanowisko kelner.Proszę o szczerą odpowiedż.

piotr

a co to w ogóle znaczy, że nowy personel wymiata stary? to chyba decyzja właścicieli? gdzie był taki artykuł?

gawi

widziałem ostatnio artykuł o Pałacu Sieniawa gdzie pisano, że nowy personel wymiata stary. To prawda?

kuba

no i jak @locke zabrałeś żonę do Pałacu? co było zagwarantowane w wejściówce i jak sam personel się spisywał?

kali

Zdjęcia na stronie internetowej musza być ładne, pewnie kilka poprawiano w photoshopie, czy coś. Nie skupiałbym się na tym. Napiszcie jak Pałac Sieniawa traktuje pracowników i czy jest szansa się załapać. Z góry dzięki.

locke

Z tego co widziałem na stronie Pałacu Sieniawa to wygląda to ładnie, a wygląd zewnętrzny robi wrażenie, może zabiorę tam żonę na dzień kobiet, cena to 70 zł za osobę.

Weronika

A nawiązując do wypowiedzi gościa hotelowego- to nikt nie musi nikogo całować ani tytułować. Wystarczy zauważyć pozytywne zmiany i się z tego cieszyć, że ktoś w końcu tchnął życie w ten piękny pałacyk. :]

Kevin Mitnick

anty lolo - 2012-09-07 15:34:52 dziwne że teraz lolo się odezwał, czyżby ten wpis był zamierzony ?Zamierzony czy nie zamierzony ważne, że prawdziwy. Na szczęście wpisów nie można anulować, dzięki czemu czarno na białym widać co ma być widoczne. Czyli smutną prawdę. Realia w których to pracownik chce rządzić przełożonym. Bardzo przykre.

Tak1Nie

anty lolo

dziwne że teraz lolo się odezwał, czyżby ten wpis był zamierzony ?

Tak1Nie

lolo

Pałac zmienia się na lepsze, w przeciągu roku widoczne zmiany na +. Co do spraw personalnych, to dużo nowych twarzy ostatnio ale pracownicy ci sprawiają lepsze wrażenie

Tak2Nie

Wer

Szczera ty to powinnaś najpierw nauczyć się poprawnej polszczyzny, zanim ocenisz kogokolwiek ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Pałac Sieniawa - Sieniawa

Pałac Sieniawa