Restauracja Sara

Szczekociny

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Restauracja Sara

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Sara

hubik

Obie opinie caps lockiem napisane, może to konkurencja pisze. Może ktoś napisać jak tu konkretnie z warunkami np. czy są umowy o pracę?

pysia

PRACOWAŁAM TAM KIEDYŚ I NIE POLECAM TAM PRACY NIKOMU.NIE ZAPŁACILI MI ZA PRACĘ PIENIĘDZY!!!NIE DOŚĆ , ŻE ROBOTA NA KUCHNI TO JESZCZE JAKO ODŚNIEŻARKĘ CIĘ TRAKTUJĄ W ZIMĘ !!ZA KAŻDĄ PRACĘ NALEŻY SIĘ WYNAGRODZENIE SZEFOWO!!!MIJASZ W SKLEPIE I UDAJESZ , ŻE NIE WIDZISZ MOŻE BYŚ CHOCIAŻ KASĘ ODDAŁA!!!MÓWIĄ NA PRACOWNICE JAKIE ONE SĄ NIE DOBRE ALE SAMI SĄ NIE LEPSI!!

gość

NIE POLECAM TAM PRACY NIKOMU!!UWAGA MOŻECIE PRACOWAĆ A BĘDZIECIE PROSIĆ SIĘ O WŁASNĄ WYPŁATĘ LUB CO BĄDŹ JAK W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH NIE WYPŁACĄ WAM PIENIĘDZY!!!NIE WSPOMNĘ O SZEFOWYCH KTÓRE NON STOP MAJĄ FOCHY!!!

kamil

Słyszałem, że to następny [usunięte przez moderatora] pracodawca.Nic miłego o nich nie mówią!Zresztą takie traktowanie heh.Taka opinia!Nic dziwnego, że pracownice się zmieniają!Jak się ma szefową która wrzeszczy to się nie wytrzymuje.Pizza spalona przez M [usunięte przez moderatora] smakuje jak .......!Najpierw naucz jego gotować a nie innych!

xx

Podejście pracodawcy jest chore!Jeżeli jest nowa osoba ,która chce się nauczyć i nie jest w stanie wiedzieć co ma robić!Bo nikt nie jest Alfą i Omegą!To trzeba umieć przekazać wiedzę !Jedyna osoba która to robi to pani Danusia!Głupie aluzje proszę zostawić dla siebie pani....!Poza tym czy praca czy przyuczenie trzeba być honorowym i zapłacić!Nikt za darmo nie będzie robił!Trzeba mieć trochę honoru!Na przyszłość najważniejsza jest rozmowa!

Zostaw opinię o Restauracja Sara - Szczekociny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Sara