Przedszkole Samorządowe nr 145

Opinie o Przedszkole Samorządowe nr 145

monika

Ago, a próbowałaś tam dzwonić? wydaje mi się, że nie tylko staż, co praktyki wchodzą w grę

Skomentuj informacje o zarobkach w firmie Przedszkole Samorządowe nr 145 na naszym forum. Podziel się wiedzą z innymi.

Zostaw opinię o Przedszkole Samorządowe nr 145 - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Samorządowe nr 145