Aneta Salon Fryzjerski Aneta Podolska

Oława

Opinie o Aneta Salon Fryzjerski Aneta Podolska

Mis

Jeśli chodzi o Aneta Salon Fryzjerski Aneta Podolska to jestem bardzo bardzo zadowolona z tego jak zajmują się klientem, widzę że atmosfera w pracy jest dość dobra, dziewczyny zadbane, to kasa chyba też dość fajna, zadowolone, uśmiechnięte, naprawdę super

proszę sprawić sobie monitoring w salonie a będzie na pewno większy utarg i zostaną kosmetyki i na pewno zmieni się choć jedna fryzjerka

Chcesz wypowiedzieć się o firmie Aneta Salon Fryzjerski Aneta Podolska? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Aneta Salon Fryzjerski Aneta Podolska - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aneta Salon Fryzjerski Aneta Podolska