Beti Salon Fryzjerski Beata Cecot

Kraków

Opinie o Beti Salon Fryzjerski Beata Cecot

stałaklientka88

Jeżeli chodzi o obsługę salonu,cóż tu dużo pisać kiedyś byłam stałą klientką wiele lat korzystałam z usług,zmieniałam podejście w momencie w którym "Beti" kazała sama rozczesać mi mokre włosy a następnie kiedy podcinała grzywkę cały makijaż spłynął.Zawiodłam się, raczej nigdy wiecej nie skorzystam

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Beti Salon Fryzjerski Beata Cecot? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Beti Salon Fryzjerski Beata Cecot - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beti Salon Fryzjerski Beata Cecot