Leporello Graf & Finance Paweł Sakowicz

Opinie o Leporello Graf & Finance Paweł Sakowicz

oj Paweł

anom
@oj Paweł 08.08.2016 22:55
Oszukani odezwijcie się tutaj oszustsakowicz wp pl Razem szybciej go znajdziemy i odzyskamy utracone pieniądze....

fake!!!!

wesolyroman
@anom 06.09.2016 21:49
fake!!!!

to nie fake piszcie tutaj -> oszustsakowicz@wp.pl już niebawem Pawełku obiecuje...

milusinska

nie macie pojęcia co to za człowiek ten Sakowicz Paweł to złodziej i oszust i kryminalista ( skazany prawomocnym wyrokiem za oszustwa) oszukuje nadal i ostrzegam wszystkich, którzy mają z nim kontakt. jeśli ktoś wie gdzie on się ukrywa to proszę o wpis

Dziwi się Pan, że wpisy są moderowane? Używa się tu bardzo obraźliwych sformułowań i podaje dane, które są niezgodne z prawem i ustawą o ochronie danych osobowych. Ja też jestem zła, ale prowadzenie strony w takiej formie absolutnie nie przekonuje i nie zachęci do umieszczania swoich historii i tym bardziej skanów oryginalnych dokumentów. Napewno nie, dopóki strona nie będzie obiektywna. Póki co miesza się tam z błotem osoby, które nie są stroną. To akurat łatwo zweryfikować. Nikt się w ten sposób nie narazi na odpowiedzialność.

Zostaw opinię o Leporello Graf & Finance Paweł Sakowicz - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leporello Graf & Finance Paweł Sakowicz