Alcoplan Gwidon Romański

Deszczno

Opinie o Alcoplan Gwidon Romański

d

a co się złociutka stało z twoimi pieniędzmi? jakiś problem?

alex

Co to za ściema panie (taomek) to jest oszustwo co pan pisze dobrze wiemy że alcoplanu nie ma Romański z wspólnikami rozpierdzielił firmę .Teraz są sądy i komornicy a nie co pan pisze że trudnią się sprzedażą okien i drzwi KLAMSTWO.

maciek

mimi
@maciek 02.10.2015 22:56
Jak tak chetnie polecasz to napisz gdzie teraz znajduje się Alcoplan Gwidon Romański chętnie bym go odwiedził ????????...

Też z chęcią dowiedziałabym się , gdzie teraz są, może odzyskałabym swoje pieniądze.

xxxxxxx

Ciekawe kiedy zniknie ta opinia

Zostaw opinię o Alcoplan Gwidon Romański - Deszczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alcoplan Gwidon Romański